«12» Új üzenet
Legyenek kevésbé specializáltak a fegyverek?

Eredmények

Felhasználó
8 éve
Nekem is a régi m4

Felhasználó
8 éve
Nektek se az nem jó ha marad, mert sírtok, hogy milyen ocsmány, se az ha újítanak rajta...

Legutóbb szerkesztve CRiZ által

"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
8 éve
A QUADRO ne legyen ennyire gyenge. Mármint az nekem még elfogadható, hogy nem lehet vele mozogni, csak az nem, hogy van egy kényelmetlenül hosszú hatásszünet, mielőtt elkezd lőni.
Új fegyverek meg tőlem jöhetnek, szerintem vinnének egy kis új színt a játékba, de mondjuk ahhoz olyannak is kéne lenniük. A pisztolyt például jó ötletnek tartom. Meg lehetne valami közelharci is esetleg, bár tény, hogy nem volna túl hatékony, de ki lehetne találni hozzá, valami pajzsot vagy ilyesmit (jó oké, tudom hogy ez most hülyeség).
Meg ami felmerült bennem, de saját magammal sem sikerült még egyetértésbe jutnom a dolog felett, hogy esetleg valami mesterlövész fegyvere lehetne a technek, cserébe az LAW lehetne egy kicsit könyebben célozható, vagy a gun is kapna egy X72-höz hasonló fegyvert.

Legutóbb szerkesztve tv9mpeti által


Felhasználó
8 éve
Mpg nem elég a sniper kategóriába?
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

8 éve
Pisztoly minek? Ugyan az mint az autómata fegyverek csak gyengébb. Egy ideig fun lenne, aztán nem használná senki. A közeléharc meg tök jó a mostani formájában, nem kéne elrontani valami hülyeséggel.
Lehet már valamit tudni, hogy milyen elgondolás szerint működnének az új fegyverek?
Plusz: Az megvalósítható, hogy lássam a másik által berakott skint?

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
8 éve
Itt tessék szavazni:
> https://smwf.typeform.com/to/H1adJB <

8 éve
Az egyéb alatt mit értesz? :D

A távoli sorozatlövő, meg a gyors sorozatlövő mit takar?

Meg a techeknél valami indoklás jó lenne, mert abból hogy közeltávú diszkógömb, vagy mikrohullámú sütő nem fogom tudni hogy mit csinál, vagy hogy akarná megölni a másikat.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
8 éve
A távoli a régi gyors quad szerű, a gyors meg mp5 szerű.

Felhasználó
8 éve
Egy ideig fun lenne, aztán nem használná senki. A közeléharc meg tök jó a mostani formájában, nem kéne elrontani valami hülyeséggel.
Lehet tesztelgetni. Úgy értem bekerülhet, megnézzük, max kiveszik. Az lenne a legésszerűbb. :)
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo
«12»