«1...34567» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Amiben én a legtöbb potenciált látom, az a YouTube-on való híresztelés. Elég lenne, ha egy Alexovics, vagy egy bárki, akinek van egy bizonyos számú nézője, csinálna belőle egy gameplayt, vagy egy ajánlót, és rögtön megismernék az emberek a játékot. Innentől kezdve csak egy stabil energiabefektetés kellene az érdeklődés fenntartásához, ami Hectorék előtt nem nagyon volt jelen a fejlesztés folyamatában. Vagy akár egy YouTube-os csapathoz is lehetne fordulni, mondjuk a PodKedd-hez, ahova még akár be is hívhatnak, hogy mutasd be a játékot, vagy beszélj róla valamit. Csak a megfelelő emberhez kellene fordulni a megfelelő platformon, akinek hatókörében van, és szándékában áll, hogy egy ilyen fajta magyar kezdeményezést támogasson.
Nekem is az az ötletem, hogy elküldöm "Ez mi ez"-be.
Komolyan te nézed azt az elmebeteg sikítós kislányt?
Az attól elsírja magát ha elmegy előtte egy kocsi, akkor a stikmuntól mit csinálna?
Én annak láttam egy videóját. A FNaF-osat és tényleg úgy sikit mint egy kislány xd

Legutóbb szerkesztve schakoska által

getbanner.php?n=schakoska

Felhasználó
8 éve
Szerintem meg úgy lehetne felpörgetni a játékot, ha valami értelmet adnának neki a fejlesztők. Gyakorlatilag az öldöklésen és a pontgyűjtésen kívül nincs más. A medálok szépek, de nem igazán jók semmire. (itt jegyezném meg, az egy nap 500 kill medálomat a mai napig se kaptam meg :( ) Ha regisztrál egy új játékos és meglátja a toplistás pontokat, azonnal elmenekül. Több, mint egy év felverekednie magát az első 100 közelébe. Nincs gyors sikerélmény és ezért csak a rajongók járnak ide játszani. És ezen a Youtube is csak keveset fog segíteni.

Felhasználó
8 éve
UI.: A tóban álló kastély totál felesleges, pláne úgy, hogy nem lehet kijönni belőle.

Felhasználó
8 éve
1v1 miatt lett berakva...
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
8 éve
Szerintem....
Abban igazad van, hogy nincs sok értelme a játéknak, de a többi nagy marhaság. Az a cucc 1v1-nek van bent, a toplista meg éppen ezért toplista. Gondolom CS-vel is azért játszanak csupán többmillióan, mert elkeseríti a játékosokat, hogy nem lesznek egy héten belül top 100 világbajnok-gamerek.
Tényleg lehetne több lehetőség - pl. capture the flag -, de gondolom kevés rá az idejük a fejlesztőknek, és mivel már játékos is alig van, ösztönzés sincs. Ez egyébként csak egy kis garázsjáték, szerintem már az is becsülendő, hogy ennyi éven át van fejlesztés.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
8 éve
CS-ben csak a skill számít, bármelyik menettel a "legjobb" játékossá válhatsz.
Lesz még újítás.

8 éve
Akkor itt is lehetne valamilyen rang rendszer. Ösztönzőbb mint a medálok.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
8 éve
Tiéd lehetne Qπ
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

8 éve
Nekem már elég egyedi.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
8 éve
Tiéd lehetne Qπ
Az QTπ
«1...34567»