«1234» Új üzenet
Neked jó az időpont?
Jó. 49 szavazat
Nem jó. 19 szavazat
Összesen 68 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Nagyon tetszik az ötlet, elkezdem terjeszteni a hírt és össze hívom a régi ismerőseimet. :)
A STICKMAN legyen veletek! ;)
728x90.jpg

Felhasználó
10 éve
Remek, ott leszek! :)
getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
javaslom hogy valaki indítson egy szavazást,nyilván aki látta ezt és nem írt rá semmit annak jó...

Felhasználó
10 éve
Fak! Nem leszek itthon szombaton. :-(

Felhasználó
10 éve
Én is mennék egyet nosztalgiázni :D

Felhasználó
10 éve
asszem megpróbálom idetolni a fejem... lehet h gábort is iderángatom

Felhasználó
10 éve
Nagyon jó ötletnek tartom, az időpont nekem nem megfelelő, de remélem nem mindig ebben az időpontba lesz tartva, nekem vasárnap 3 felé lenne tökéletes.
Úgy lenne az igazi ha mindenki reklámozná és a weboldal főoldalára ki lenne rakva egy figyelmeztetés feliratot ami visszaszámolhatna a megadott időpontig.

Legutóbb szerkesztve Misi98 által


Felhasználó
10 éve
Aki még szombaton is dolgozik az vagy sztahanovista, vagy nem ember, vagy hülye. Időpont perfekt, mindenki f*szra lesz húzva, jó messze elér :)
oké, csak hozz óvszert... ha már meleg vagy legalább diszkréten :D

Felhasználó
10 éve
Méoffolsz
Off: pizza se vállalja fel.
Kéremapontjaimat
nem offoltam, írtam hogy mit hozz az eventre... az ide tartozik nem? én hozom magammal gábort, te pedig amit jól esik...

Felhasználó
10 éve
nem lehetne vasárnap? :( ma kettőre megbeszélésre kell mennem :/
special_banner.php?Nevermind&Klanom:%20-ELIT-%20%20%20&62398%20kill&Helyezes:26.
Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
«1234»