«12345...7» Új üzenet

Adminisztrátor
12 éve
Arra gondoltam, kéne olyat, mint sok játéknál, ahol fix a billentyűzetkiosztás, hogy van egy fénykép egy billentyűzetről és egérről, és vonalakkal ki van jelölve és le van írva, mi mit csinál. Egy kis segítség, ezen kívül azóta megjelent az R, C, F, / és még pár chat hotkey, meg pl hogy görgővel rádió váltás, ctrl a guggolás, stb.

Ha valaki igényesen meg tudja csinálni, akkor ide várnám a kész munkákat, sokat segítenétek vele, illetve a kép bekerül az online helpbe, és feltehetőleg a játékba is.

Felhasználó
12 éve
Készen vagyok. Remélem nem baj hogy az egeret nem tettem bele...
QEBGC0tvAwMGBQlPEQVQ

Xbox LIVE GT: N3wbee117

Moderátor
12 éve
Ja és az R meg a C betűt is nyilazd be, az F hez pedig a jármű megfordítását is írhatod.
Meg esetleg egér tényleg elférne, mert a járműből való kiszállás, és a rádióadó váltás nem triviális.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
V 2.0 a c-t és az r-t nem jelöltem, nem olyan lényegesek.
QEBGC0tvAwMGBQkeGQVQ
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Felhasználó
12 éve
Ez tetszik, viszont a narancssárga színek eléggé beleolvadnak a kék háttérbe. Találtam egy gépelési hibát is, "nincs feygver".
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Kössz hogy szólsz, észre nem vettem volna. Azért választottam a narancsot, mert megakartam hagyni az SMWF jellegzetes színét.

EDIT: javítva: http://imagerz.com/QEBGC0tvAwMGBQkYQwVQ
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Felhasználó
12 éve
QEBGC0tvAwMGBQhOQgVQ
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Moderátor
12 éve
Holnap befejezem.. az eredeti kép sokkal nagyobb
jól fog majd kinézni, persze átlátszó lesz a háttér :D

http://xdep.files.wordpress.com/2011/12/stickman-key-help.jpg
stickman-key-help.jpg

Moderátor
12 éve
Hmm, most látom csak a topicot. Alex, valamelyik végleges mehetne a játékba, mert már én is terveztem hasonlót csinálni, de HTML-ben. Belerakom a súgóba, és egy kicsit interaktívabb lesz :)

Felhasználó
12 éve
billentyu%20bemutato.JPG

eg%C3%A9r%20%20bemutato.gif



mien lett...de majd javítok rajta
troll.png




«12345...7»