|
Felhasználó
|
nettek semmi nem tetszik |
|
Felhasználó
|
legalább csináltam valamit de ezek szerint itt mindenki csak kitizálni tud senki nem tud semmire egy jó szót sem mondani |
|
Felhasználó
|
|
Idézet



