«1...789101112»

Felhasználó
11 éve
eddig is itt voltál -.-

Felhasználó
11 éve
Maradj a klánodéban hisz azért van és ezt meg hagyd :*
pontosan ;D

Felhasználó
11 éve
colalime meg dávid kilépet sajnálom muhahahahah nincsenek tagjaid megfogják szüntetni a klánt
na most mit fogsz csinálni nananananannananananannanannananannanaananananannananana
fú teljesen hülye vok
Maradj a klánodéban hisz azért van és ezt meg hagyd :*
már ninic a klánba maradok a klán forumon és mielött megkérdeznéd ki vok mag mér ezzel a karival irok a másikat kibannolták a ban indoka SAJT
esküszöm hogy ezs ha nme hiszed mutatok képet

Legutóbb szerkesztve adamkaq által.

adam991120 vagyok
[quote [G]eRgŐ|Általános|Offtopic|35940] Most megint eltűnt:
822639516n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/quote]

Felhasználó
11 éve
írta
colalime meg dávid kilépet sajnálom muhahahahah nincsenek tagjaid megfogják szüntetni a klánt
na most mit fogsz csinálni nananananannananananannanannananannanaananananannananana
fú teljesen hülye vok

már ninic a klánba maradok a klán forumon és mielött megkérdeznéd ki vok mag mér ezzel a karival irok a másikat kibannolták a ban indoka SAJT
esküszöm hogy ezs ha nme hiszed mutatok képet
még mindig fasz vagy adam :P
am 3 taggal maradhat a klán jah és mi közöd, hogy kiléptek én tudom miért léptek ki és húzz a faszba most már -.-

Felhasználó
11 éve
benne vagytok a top100ba grat
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
már régóta benne lennénk ha tolhatnám a multim ><

Felhasználó
10 éve
Ebből klánból se lett sok. :P
We Play Hard

Felhasználó
10 éve
Nem annak szántam, hogy vigye valamire meg megvolt tiltva, hogy a multi accal játsszak aztán még inaktív is lettem így hát ezért tart itt ez a klán ahol tart.

Felhasználó
10 éve
De nekem így is megfelel. ;D
We Play Hard

Felhasználó
10 éve
akkor jó :)
«1...789101112»