Felhasználó
12 éve
Ha szeretnél egy jó közösségbe lenni előbb ide írj magadról pár sort!
U.I.:ne feled hrah rhah harhr rharh harh rahar

mi

Felhasználó
12 éve
Sziasztok! Az én országom: Szerbia ott élek, annak egy falujában Bezdánban. 10 éves, szőkés barna hajú és kék szemü. Sportom a FOCI. Negyedikes vagyok. Két testvérem van egy nővérem és egy bátyám szóval én vagyok a legfiatalabb. Vicces, segítem a barátokat, érzékeny vagyok. Hát ennyit kell rólam tudni. Köszönöm, hogy elolvastátok. Sziasztok! XD

Felhasználó
12 éve
A klánra céloztam a pár sorral :) itt lehet jelentkezni
mi

Felhasználó
12 éve
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Felhasználó
12 éve
cs ha nem vesztek be a klánba elégetlek titeket.

Felhasználó
12 éve
brownhead addig ne nagyon ugrálj amig ki nem próbáltad ne emberkedj player ként láttam a geryG s konfliktust és mondhatom akkora fasz vagy hogy inkább nem is mondom+olyan topicot csinálunk amit akarunk és kíváncsi lennék hogy mit szólnál egy /realm 1v1 hez? amúgy meg nem kérdeztünk vagy jelizz vagy takarodj!
mi

Felhasználó
12 éve
És napi toplistásak vagyunk!!!

Felhasználó
12 éve
Csak valakivel ki ne rigassalak a klánodból ja és ne lowozz mer nem vahy jobb csak hamarabb regiztél!
mi

Felhasználó
12 éve
Leszarom brownhead!!! Nem értem, ha szar a klán, akkor miért nézed állandóan a fórumját és miért nem cseszteted a többI klánt?

HÜLYEGYEREK!!!

Felhasználó
12 éve
KEDVES KLÁNTAGOK !!!!!
Azért írok most ide hogy megkérdezzem tőletek hogy szeretnétek-e kiállni egy klánháborúba a magyar gárda klán ellen.
ha igen akkor a klán főnöke keressen fel engem SZIKLA-t és megbeszéljük a szabályokat
getbanner.php?n=SZIKLA