«1...3031323334...63»

Felhasználó
11 éve
A legjobban december 5.-én csökkent, amúgy nincs semmi baj a színvonallal. Amúgy neked nem kurvamindegy? :D
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Attól függően, hogy nem vagyok tag, még érdekel hova halad a klán, figyelemmel kísérem, és ahogyan látom, rossz irányba. De ez csak magánvélemény, gondoltam nem bűn, ha megosztom. :)

Szerk.: Azért az avatarom, a klánprofilon, egy pozitív előrelépés. =3

Legutóbb szerkesztve HammeR által.

"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Elit
11 éve
Akkor a személyeskedést be is lehet fejezni.
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
11 éve
Attól függően, hogy nem vagyok tag, még érdekel hova halad a klán, figyelemmel kísérem, és ahogyan látom, rossz irányba. De ez csak magánvélemény, gondoltam nem bűn, ha megosztom. :)

Szerk.: Azért az avatarom, a klánprofilon, egy pozitív előrelépés. =3

Valóban ez a te magánvéleményed az én (vagy a mi) véleményem/ünk pedig hogy nem, ezért vannak azok a tagok (legtöbbjük) a klánban akik.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Rossz látni, hogyan csökken a klán-színvonal.
Ja mert nem vagy benne... :D Ha problem kínod van, akkor tessék NEKEM reklamálni.. az egy dolog, hogy nem törölgetek, mert már kezd eléggé pont lesz.rásos verzióba jutni az egész fórum és annak rendbetétele (többnyire suli és egyéb okok miatt), de attól még figyelemmel követem. Ja és még.. szerintem ezt meg lehet személyesen ill. csoportba is beszélni nem mindenkinek közszemlére, ergo, tudod mit mondanak a véleményre.. mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
És ergo2: Ha velünk nem vagy hajlandó beszélni, akkor a drága rokonoddal közvetíts, tőle is szívesen meghallgatom, ha már te nem állsz elém.
Egyebeket félretéve, nincs semmi személyes bajom veled, csak ezzel a hangszínnel és stb.

Felhasználó
11 éve
Te hallod amit mások írnak?:o
Ne most hányd ide a szarságaidat köszi.
Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
LOL Szánalom :D Mennyire szotya
Ő meg hányhat itt mi?;D
Ózdi vagy, sinter vagy.;D

SE.
Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
Nemtudom, hogy ki adott rangot, de koszonom $:

Felhasználó
11 éve
Haahaaa nincsmit: '$
Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
Óóóóó, Sensuiii<3
«1...3031323334...63»