«1...56789»

Felhasználó
6 éve
Tisztelt SEC!

Arra gondoltam, hogy játszhatnánk mi MK-sok egy CW-t veletek, csak így a szezonnal kapcsolatban. Most még én sem tudom, hogy pontosan mikor tudjuk ezt összehozni, én is csak most írtam egy körlevelet az MK-nak ez ügyben, de remélem egyszer ez össze tud jönni, és azt is remélem, hogy tudunk mi mondjuk 5-en jönni, hogy legyen esélyünk ellenetek. A lényeg az, hogy még fogalmam sincs, hogy ki mikor érne rá, meg egyáltalán, szóval ez most egy kis előrejelzés lenne!
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
5 éve
Hali ma 20:00-kor CW ellenünk aki tud jöjjön! :)
Csak pozitívan!

Felhasználó
4 éve
Pénteken délután 19 orakor ki érne rá hogy lezavarjuk ezt a SEC elleni cw-t?
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Ha felszárad a sziget jövő hét második felére CW-re tudnátok jönni? Mondjuk csütörtök 19 óra vagy péntek 20 óra?
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Részemről ja.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
4 éve
Ha felszárad a sziget jövő hét második felére CW-re tudnátok jönni? Mondjuk csütörtök 19 óra vagy péntek 20 óra?
Lassan ivó versenybe jobban benne lennék mint cw-be :D
De nekem okés

Legutóbb szerkesztve NEW által.

I never give up :D


getbanner.php?n=NEW

WE WILL NEVER DIE

Felhasználó
4 éve
Hát ivóversenyt elég egész olcsón megusznám 2 sör már eléggé megfektet! XD 1 üveg bor egész este elég ha buliban vagyunk max pár Jager mellé az is csak a gyógynövény tartalom miatt xd.
Amm Cw-vel kapcsolatban az uj pálya miatt beszélni kellene. Azon játszuk-e vagy kbwar-on? Ha mapon akkor járműveket szerintem nem kellene használni mint régen sem. Indulás lehetne úgy hogy mindenki a hajóra megy ott uugy sem éledünk és startra beleveti mindenki magát a vízbe azt ott éled ahol. Fegyóhasználat gondolom szokásos MPG- Mp5, m4. és a 2x20perc játékidő ha OK.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Aztán mindketten belefulladtok a vízbe amint elindul a cw

Legutóbb szerkesztve SWAT_ által.

[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
4 éve
Swat kiemelkedett az öldöklésben nagy GRAT neki és Jók voltatok!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
love-heart-snowflake-vector-3733276.jpg
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
«1...56789»