«12345...92»

Felhasználó
12 éve
Itt lehet jelentkezni, ez nem off hely!
Csak tagoknak lehet offolni!! :P

Feltételek:
-Szép, összeszedett jelentkezés, legalább azért egy 6-8 soros legyen
-A jelentkező néhány tag számára ismert legyen
-Minimum azért egy 5000 kill
-Legalább 2 hónap múlttal rendelkezzen az illető
-Fórumon aktív, játékba is jó lenne ha fent van
-2 hét maximum a felvétel ideje
-Minimum azért 13 éves legyen az illető
- Max 15 fő! [Ha nem ennyi javítsatok ki]
- 2 nem azonnali elutasítás!


Elvileg a tagoknak kellene szavazni, hogy aki jelentkezik felvesszuk-e. Mivel mar nincs egyaltalan eleg aktiv tag ehhez, nincs igazan megszabva kit veszunk fel vagy sem. Ami ebben a posztban nincs athuzva, az igaz.

Alap kor: 16. Azalatt nem érdemes jelentkezni
Értelmi szint
Klánból ismerjenek egy páran, és ha lehet jó véleménnyel legyenek
1 éves múltal rendelkezz!
Az ilyenekkel kíméljetek, hogy van 1 kutyátok, milyen a biciklitek, és nem kell felsorolni, hogy milyen fegyverrel vagytok jók, mert az ilyenek senkit nem izgatnak
Viszonylag terjedelmes, és lényegre törő legyen a jelentkezésed
Skypod legyen, mert a klán nagy részének van, és fent is szokott lenni
Ha egyszer jelentkeztél ne jelentkezzél 1 hét múlva, mert tök felesleges
Jelentkezésed végeredménye eltarthat akár 1,5 hétbe, tehát türelmes embereket várunk
Klán max. létszáma 16 fő!

Jelentkezésed leadása előtt tájékoztatunk, hogy a klán "öreg" és már nem olyan aktív mint régen. Tehát ha jelentkezel azzal beleegyezel, hogy hűséges maradsz és nem lépsz ki ezzel a sza*os szöveggel, hogy "inaktívak vagyunk", "jobb klánt találtam csá", bla bla...stb. Mert ha ez a véleményed akkor minek jelentkeztél!!??
Ez az egy fontos. Mar igy sem jatszik senki, a klan csak azert letezik mert tul regota van, hogy ne legyen. A tagok mar kulon-kulon eletet elnek. De ha menozni akarsz, hogy az legoregebb klanok kozul vagy az egyikben tag, es nem varod el, hogy valaha CW vagy hasonlo legyen, jelentkezz nyugodtan.
Akik emiatt kiléptek azok idióták.

Legutóbb szerkesztve Banán által.


Felhasználó
12 éve
Feltételek: Legyél értelmes. Írj szépen megfogalmazott, tartalmas jelentkezést. Több nem jut eszembe, de úgyis nemet mondok rád, szóval mindegy! :DD
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
sziasztok én kevinkatona vagyok valódi nevem:talpas kevin levente szeretek kidobózni sokat ülök a gép elött van egy kutyám: Boci van egy tengeri malacom:Röfi ÉS SZERETNÉK BELÉPNI A KLÁNBA :)
graffiti-tag-me-135151278653043.gif

Felhasználó
12 éve
6 órája jelentkeztél a FirePowerbe!
Ez nem így működik. Erre szavazni sem kell. Elutasítva!
Én is sok mindent szeretnék. Téged itt nem. :P

:D

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Én is sok mindent szeretnék. Téged itt nem. :P
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Szép, összeszedett jelentkezés, nem 1 perces behányt iromány. :)
Ismerlek, aktív vagy, jó fej, és megbízható. Ez egy hatalmas IGEN!! :D Sok szerencsét. ;)

Felhasználó
12 éve
Pizza próbaidőre igen.

Felhasználó
12 éve
Én el vagyok szállva magamtól. :P
Majd még nap folyamán nyilatkozok...
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Rendben. Aztán reméljük Gaara és betéved ide. GH mondhatjuk, hogy abba hagyta véglegesen. Még Neshel talán tudok beszélni, hogy dobjon ide be egy szavazatot, és néha nézzen fel, aztán a többiek már inaktívak. Gaarát mindenféle képp várjuk meg és Banit is. Neshel meg megpróbálok beszélni.
Majd még nap folyamán nyilatkozok...
Úgy legyen! :D

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Próbaidőre. :)
«12345...92»