«1...8182838485...92»

Felhasználó
11 éve
Jaaa jól van basszus
Azt hittem basszus h ezek mind külön emberek.
Csak sikerült :D :D

Felhasználó
11 éve
Köszönöm a felvételt !

Felhasználó
11 éve
Van mit. Grat.

Felhasználó
11 éve
Egyértelmű.
Itt a helye ;) :D

Adminisztrátor
11 éve
Benne van a leirasban, hogy ki nem ide ir, azt elutasitjuk.

Felhasználó
11 éve
Nademost komolyan, vegyétek már komolyabban!

gergo233 ?XD

khm...:

0 igen
5 nem
arányában azt hiszem..
gergo233 elvan utasítva..

Legutóbb szerkesztve Jack által.


Felhasználó
11 éve
Sziasztok!
14 éves vagyok.
Célom a Stickman-be, hogy legyen egy jó klánom. Legjobb lenni a Stickman-en...
Van skype-om és gyakran fent vagyok.
Értelmes vagyok, tisztelet tudó és nem vagyok egoista.
Nagyon jól gépelek és úgy tudok hirdetni, ahogy nagyon senki más...
3-4 éve játszom vele és volt egy karim ami 10.000 killnél több volt.
Csak elfelejtettem a jelszót.....
Aktív vagyok és mindent megteszek a klánért ha felvesznek!

keksz13

Felhasználó
11 éve
Milyen névvel játszottál 3-4 éve?
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Tisztelt Professional klán!
A mai napon szeretném leadni a jelentkezésemet hozzátok.
Először magamról írnék pár sort. Lukács Beni vagyok, 14. életévemet töltöm, 8. osztályba járok. Mogyoródon lakok ami egy szép kis falu Budapesttől nem messze. Ide járok suliba is a Szent László Általános Iskolába, de már nem sokáig, mert ahogy említettem az előbb 8. osztályos vagyok és az idén felvételizek. A jegyeim sose voltak túl fényesek de azért az idén próbálok jobban koncentrálni és elég jó jegyeket szerzek. Kedvenc tantárgyam a német amit most szerettem meg úgy igazán, mert végre érdekes is egy kicsit, hogy más nyelven beszélek. A focit 4 évesen kezdtem és azóta sportágként űzöm, jelenleg a Mogyoród KSK-nál. Kedvenc csapatom az Újpest FC, külföldiek közül a Chelsea FC. Szabadidőmben általában focizok, ping-pongozok, biciklizek, a barátaimmal vagyok vagy pedig számítógépezek. Ennyit magamról.
Nos, a játékot 2009 decemberében kezdtem. Akkoriban nagyon rosszul játszottam és mindig meg is kaptam hogy milyen béna vagyok. De szerencsére sok gyakorlás után jobb lett a helyzet és egyre jobb lettem. A legelső klánom a Fight Club volt ahol csak 2 hónapot töltöttem el, mert kirúgtak inaktivitásért amikor fél évig abbahagytam. Ebből a klánból leginkább Zak-et ismerem, de egész jóba vagyok Pizzával is, Zotee-val pedig már voltam egy klánba ami egész jó volt. A többieket is szívesen megismerném ha bekerülnék a klánba. Remélem sikerült meggyőzzelek titeket! :D
Skype: b3nc09
Üdvözlettel: B3nC
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Tartózkodom. Na meg KENYÉR!
«1...8182838485...92»