«1...7677787980...92»

Felhasználó
11 éve
Írj egy normális jelentkezést.
Mert ez nem igazán az.
Minden lényeges dolgot leírtam szerintem. Azt írtátok,hogy legyen rövid tömör.. hát ez úgy sikerült.:D
Ha ez számít akkor a klánból "ismerem" Zak-ot,Banán-t és téged PIZZA.

Felhasználó
11 éve
FP-be jelentkeztem de hát valami ok folytán elutasítottak.:D
Azért oda jelentkeztem elsőre,mert abba a klánba már voltam és gondoltam megint lesz esélyem bekerülni de hát nem.
Ja de a [TIM] be alig ismerek valakit azért se írtam oda jelentkezést..csak kérdezősködtem.:d
Tudom hogy ismerlek.:P
De van aki nem ismer.:P
-FapPower--be jelentkeztél és még a [TIMI]-ben is kérdezted hogy van-e esélyed, de mégis ide jöttél?:P
Ja meg itt nem kell akkora aktívság.:P

Legutóbb szerkesztve NéGeR* által.


Felhasználó
11 éve
:(
Akkor muszáj lesz leírnom..:D
Amúgy szolnoki vagyok.

Felhasználó
11 éve
amugy privát a fészbukod.. mégha teljesen nyílt lenne mint nekem pl..
öm megkérdezhetem itt mindenkitől hogy hol kezdődik a klánvándorság? a 3-4 klán nem az? vagy az 5-6 hol és hogyan lehet ezt klánvándornak nevezni, és én mi vagyok, úgy értem egy helyre lehet sorolni azt aki sosem volt más klánban, azzal aki volt 3-4 ben mert az még nem klánvándorság..?

Felhasználó
11 éve
Hát 2009 óta játszok mint ahogy írtam is..
Az FP-ből nem én léptem ki még anno hanem megszűnt.
Voltak még az FC-be is.. onnan mentem át az [E]-be ott szerintem több mint egy évet voltam csak kidobtak inaktívság miatt.(mintha mindenki olyan aktív lenne :D )

Adminisztrátor
11 éve
Pizza, trollkodassal leallhatsz, vagy keress egy ertelmes argumentumot.

Felhasználó
11 éve
néger kapsz egy nemet

Adminisztrátor
11 éve
Kivetelesen azoktol, akik nemet adnak, indokot is kerek, es nem fogadom el az indokolatlan elutasitast.

Felhasználó
11 éve
kevés killszám életembe nemhallotam róla vagyis hogy jó player lenne.
nem szimpi.kb ennyi

Felhasználó
11 éve
Nos, nekem ez a jelentkezés csekély. De a szimpátia, és a kellő életkor az megvan. Ám...sajnos azt kell mondanom hogy nem sokat tudtunk meg rólad. Így én tartózkodom.

Legutóbb szerkesztve MeLady által.

«1...7677787980...92»