«1...7576777879...92»

Felhasználó
11 éve
KENYÉR

Edit: Amúgy meg felőlem indulhatunk a bajnokságon.

Legutóbb szerkesztve Zotee által.


Felhasználó
11 éve
Tisztelt Professional tagok!
A mai napon leadom a jelentkezésemet e remek klánba!
Magamról: Hedvicsek Dániel vagyok, 15 éves.
A fővárosban élek a IV. kerület-ben.
Iskolám: I.SZ.T.I. ami egy szakközép iskola
Az I.SZ.T.I.-t nulladikosként kezdtem meg, mivel NYEK-es (Nyelvi Elő Készítő) osztályba kerültem, ahol zömmel angolt tanulunk heti 12 órában.
Tanulmányi átlagom változó mert van amikor nagyon megy és van amikor nem. Fogjuk rá hogy 3-4 között!
Kedvenc tantárgyam: Bűvészet. Igen, van ilyen óra, ahol kártyás trükköket tanulunk.
Sportoltam is, de többször is abbahagytam:
1x UFC-ben: Abbahagytam
2x ÚJPEST fc-ben: 2x az edző miatt.(Baszogatott)
3x Vízművek: Simán abbahagytam
A foci előtt birkóztam is ahol egy budapesti bronz érmet tudtam magamévá tenni.(A Dolog érdekessége, hogy Újpesti társammal kelet megvívnom a 3. helyért)
Kedvenc filmem: Hát ami jó azt megnézem.
Egyéb dolgok: Angolból szeretnék nyelv vizsgázni.

Pályafutásomról:
Azt nem tudom megmondani, hogy mikor kezdtem de még a régi rendszerben is regisztrálva voltam (akkori pontjaim: 2600 körül)
A játékot egy youtube videón ismertem meg (Cigány GPS)
Az elején igazából csak lőttem mindenre, aztán kezdtem megszokni, hogy a feketékkel vagyok akkor csak a kékeket tudom megölni. (Furcsán hangzik de akkor még nagy low voltam)
Miután megismertem rá 2 héttel regisztráltam be HEDVICSEK névvel.
Klánjaim: Hát volt 1 klán amit szégyenlek a mai napig az nem más, mint az Oda.(Régi rendszer)
Az új oldalon csináltam egy [NoTGF#] nevű klánt ami 2 napig élt.
Utána Jött egy olyan klán ami segített felnőni: [-StickLows-], ahol nagyon sokat voltam.(Még akkor is kitartottam amikor 3 vagy 4 tag volt de kiléptem).
Ha jól emlékszek a kilépésem után ide írtam 1 jelentkezést, ami eléggé rossznak tűnt így visszaolvasva.
Ezután jött a (-LOW-) klán amit én alapítottam.(Pizza ötlete volt)
Itt kb.: 4 hónapot. 2-3 nap kivétel az volt amikor jelentkeztem az [FC]-be.
Ott várható volt, hogy elutasítanak de nem érdekelt, megpróbáltam.
Ezután újra (-LOW-).
A low sajnos nagyon innaktív volt az FC-s dolog után így többször is eljátszottam a gondolattal, hogy feladom és feloszlatom a klánt.
De nem tettem! Pizza sokszor erőt adott nekem amit köszönök neki.
De most úgy érzem, hogy lenne egy picike esélyem a bekerüléshez.
A klánból ismerem PIZZADOX-ot és Zotee-t.

Elérhetőségek:
MSN: nincs
e-mail: hedvicsek97@freemail.hu
SKYPE: hedvicsekd
Steam: az is van
Köszönöm, hogy elolvastátok!
Köszönettel: HEDVICSEK
Ui.: Voltam inaktív klánban pl: [-StickLows-], (-LOW-) Saját klánok így egyáltalán nem zavar az inaktivitás.

Felhasználó
11 éve
Részletes, korrekt:) - igen :D

Adminisztrátor
11 éve
Nem.
Onnan tovabb sem olvastam, hogy megdugtal egy bronz ermet. (A szemem meg ravillant, hogy a tarsaiddal, de ekkore orgia reszleteibe nem akartam belemenni.)

Felhasználó
11 éve
Gyenge igen..

Legutóbb szerkesztve Zotee által.


Felhasználó
11 éve
igen.............

Felhasználó
11 éve
Banán ..XD

Öm kicsit megnézegettem magamnak a végleges eldöntés érdekében a profilodat és hát ő bocsi de Nem.
(ahhoz képest hogy nem vagy fan meg ienek eléggé sok focival kapcsolatos regényed van felsorolva a bemutatkozás részbe..)
(.. Rühellem a focit ..)

ui.: iet is olvastam..: ""Ez a felhasználó NEM KLÁNVÁNDORLÓ !!""

Legutóbb szerkesztve Jack által.


Felhasználó
11 éve
Sziasztok Kedves PRO tagok !

Úgy gondoltam,hogy jelentkezek a klánba,mert nagyon szimpatikusnak tűnik. Úgy,hogy írok pár mondatot magamról.

Daninak hívnak 15 éves vagyok. 2009 ben kezdtem játszani kisebb nagyobb kihagyásokkal..A nullázás előtt 34 k killem volt. Kb egy éve nevet váltottam a régi nevem "csupasz" volt. A játék során max 3-4 klánom volt. Úgy,hogy nem vagyok klánvándor ! Most egy ideig elég aktív leszek,megjött a kedvem a játékhoz. :D

Röviden ennyit szerettem volna!- Ha kíváncsiak vagytok még valamire kérdezettek nyugodtan.

Üdv: Dani

Felhasználó
11 éve
Csak szólok, hogy az FP-be is jelentkezett, nemrég utasították el.

Adminisztrátor
11 éve
Csupasz? :D
Igen but ofkorsz.
«1...7576777879...92»