«1...6263646566...92»

Felhasználó
11 éve
Amúgy, ha bolyhi nem ír, akkor sem lett volna sokkal több esélyed bejutni :) (Szerintem)

Legutóbb szerkesztve Máskornejátssz által.

Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Tisztelt (-PRO-) tagok!

Csordás Krisztiánnak hívnak, 15 éves vagyok és Miskolcon élek. Idén szeptemberben leszek 9.-es a Földes Ferenc 6 osztályos Gimnáziumában. Szeretek sportolni, majdnem 8 éve úszom és vízilabdázom. Szabadidőmben edzek, lógok a haverokkal, tanulok és zenét hallgatok.Leginkább Rockot és Metalt, ezekből a műfajokból szinte bármit, de Skrillex is elmegy.

A Stickman-t kb. 2 éve ismerem, de csak 1 éve vagyok ezzel az accounttal regisztrálva. Multiaccom nincs.
Klánjaim:
A legelső a PoA volt, ahol nagyjából 1 hónapot húztam le, mielőtt feloszlott.
Utána kerültem az [FC]-be, ez volt az eddigi egyetlen normális klánom, úgy értem ahol több időt töltöttem és összeismerkedtem a tagokkal.
Az [FC] korszak után abba kellett hagynom, akkor azt hittem végleg. Mégsem így történt, mert 2 hónap kihagyás után megalapítottuk Tevagyajoó-val a Premier-t, de ez inkább csak vicc volt, mint komolyabb klán.
Miután ez közös döntés alapján feloszlott, úgy kerültem az -ELIT A-ba, miután újra úgy-ahogy aktívan kezdtem játszani. Innnen különböző okok miatt kiléptem, és most itt vagyok klán nélkül.
A klánból elég jól ismerem Zakot és Pizzát, a többiekkel sajnos nincs sok kapcsolatom.
A jelentkezést Secret ajánlotta tegnap este, az ő tanácsára jelentkezem.

Elérhetőségeim:
Skype: rockerkrisz
Többet egyenlőre nem tennék közzé.

Döntéseteket várom.

Üdv.: MoB








Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
Kedves MoB, én adok egy nemet, mert tudom hogy pár hónapon belül úgyis kilépsz :) És nem kell mondani hogy "én nem, mert egy összetartó klánt keresek" , mert elit-a-ba sem voltál tovább 2 hétnél :)
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
MoB: igen. (:

Felhasználó
11 éve
NEM. Vegyünk fel minden barmot, ezaz.
Ide mit kell írni?

Adminisztrátor
11 éve
Nem akarjuk lezarni a TGF-t vegre?

Felhasználó
11 éve
Jah, és Sec, ne ajánlj minden szerencsétlennek, hogy jelentkezzen...
Én voltam ezzel(rá már az "ő" nem illik) a Premierbe, és olyan szinten nagyképű, hogy besz*arás.Lehet hogy a játéka elmegy, van 30 ezer killje, de , mint ember, úgy borzasztó.
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Számokat ismered enjoi?
Egyébként meg nem kell csodálkozni, ha az olyan gyökerekkel, mint te, köcsög vagyok.
Köszönöm.
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
Ember, én legalább bejutottam egy normális klánba, és nem hagyok ott egy klánt 2 héten belül...
Amúgy igen, ismerem a számokat, lehet sőt biztos hogy értelmesebb is vagyok nálad,talán még a 7 éves unokahúgom is :)
Úgyhogy, elutasítva(Remélem(YN))

Legutóbb szerkesztve Máskornejátssz által.

Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Elutasítva mindenki, megint.

Egyébként le is zárhatnánk a tgfet.
Ide mit kell írni?
«1...6263646566...92»