«1...5960616263...92»

Felhasználó
11 éve
NEMNEMNEMNEMMENNEMNEMMENMENNEMNEM Aki megtalálja a három MEN-et,az b.zi.

Felhasználó
11 éve
/bocs, hogy ideírom:
Zohan! Térdszalagszakadással rehabként focizol. Hülye-e vagy? Ez költői kérdés volt.

Felhasználó
11 éve
Tartózkodok.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
11 éve
Tisztelt Magyar_Honvédség Tagok!

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: Bánhegyi Kris

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból csak Inad-at ismerem. Szeretnék minél több embert megismerni a klánból. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche

Tisztelt Hungarian_Sniper_Pro_Clan Tagok!

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: ha kell a név írj üzenetet

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból csak yodamaister25 ismerem. Szeretnék minél több embert megismerni a klánból. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Kedvenc fegyverek:

GUN: M4, M82, LAW, MP5

TECH: MPG, X72


Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche

Tisztelt Warriors_of_Noobia Tagok!

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: ha kell a név írj üzenetet

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból nem ismerek szinte senkit. Szeretnék minél több embert megismerni. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Kedvenc fegyverek:

GUN: M4, M82, LAW, MP5

TECH: MPG, X72


Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche


Sziasztok!

Ha fel is vennétek, akkor a Kirsche névre küldjétek a meghívót.
Tisztelt Betonkezű klán!

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: Bánhegyi Kris

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból ismerem Damiszt, aki mellesleg győri és Kriszt. Szeretnék minél több embert megismerni a klánból. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche

Nem ;)
KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
"Nincs semmi", de mindegyik ugyan az szinte :D.
KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
Tisztelt Elites_of_Nazi_Akadémia

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: Bánhegyi Kris

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból ismerem killerzoli55-t, RoStOs-t, horus-t, Firzen-t, Márkó14-et, lájk-ot. Szeretnék minél több embert megismerni a klánból, akit még nem ismerek. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche
mielött ki maradna :D



Felhasználó
11 éve
Én is visszavonnám, mert ez nagy szégyen amit műveltél. Gratulálok. Ilyen se**ek kíméljenek már meg.

Felhasználó
11 éve
Kirsche2 anyád szeret? Mert én nem.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Tisztelt Elites_of_Nazi_Akadémia

Ma azzal a céllal adom le a jelentkezésem, hogy bekerülhessek közétek.

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak, 13 éves vagyok. Győrben születtem, és még ma is ott lakom. A 6. osztály év végi átlag jegyem 4.4 lett, amivel elégetett vagyok. Most fogok a 7. osztályba lépni,(nem buktam meg, csak óvodába visszafogtak 1 évet) ami állítólag nagyon nehéz, vízválasztó év lesz. Alig vártam már a szünetet, végre nem kell korán kelni. Nyári hobbijaim a focizás, ping-pong, biciklizés.. Persze a nyári szünetbe strandolni is szoktunk a családdal.

Elérhetőségeim:

Facebook: Bánhegyi Kris

MSN: nincs

Skype: kirschestickman

A játékot 7 hónapja ismerem. Eleinte nagyon inaktív voltam, napi 40-50kill-t gyűjtöttem. Aztán egészen belejöttem a játékba, aktív voltam. Egyik nap egy gyerek úgy felhúzott, hogy a játékot abba is hagytam 1 hónapra. Próbáltam más játékokat, de nem tetszett egyik se annyira, mint ez. Ezért újra elkezdtem játszani, nagyon aktív voltam, vagyok. Van egy célom a nyár végig, ami a top 100. Ezt szeretném a ti társaságotokban elérni. A klánból ismerem killerzoli55-t, RoStOs-t, horus-t, Firzen-t, Márkó14-et, lájk-ot. Szeretnék minél több embert megismerni a klánból, akit még nem ismerek. Nekem nem a helyezés számít, hanem a közösség.

Köszönöm, hogy rám szántátok ezt az időt.

Üdv. Kirsche
mielött ki maradna :D
XD mit érdekel téged?

Láttom, hogy ide nincs értelme jönni, úgyhogy vissza vonom a jelizésem!

Hallod, mit vonsz vissza?! Ezt te jelentkezésnek nevezed?! :x Emberek, hova fajul ez a világ... Inkább menj vissza anyucihoz, tanulj meg normális jelentkezést írni, tanulj helyesen írni, és ne 20 klánhoz add le ugyanazt a jelentkezést.
Szerintem kilehet venni a válaszom ebből :)
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Hello!

Biztosan tudjátok, énmár egyszer jelentkeztem ide kb 1hónappal ezelőtt, de most megint úgy döntöttem, hogy hozzátok szeretnék csatlakozni!
Először mesélek kicsit magamról. Francsics Dávid vagyok 15 éves Tatabányáról, asztaliteniszezem és néha kimegyek futni is.
Mesélek egy kicsit a stickmanról is! Nagyjából 2 hónapja kezdtem a játékot, azóta megtanultam bánni a fegyverekkel. Eleinte nagyon aktív voltam napi 3-500 killt csináltam. Utánna volt egy hét ahol mindennap 600körül csináltam a killeket(első 2napon 1000 fölött)! Utánna egy kicsit meguntam a játékot 1-2 hétig csak 1v1, 2v2 re jártam fel! Mostanra megint aktív vagyok mindennap feljárok de csak 200körül killelek naponta. Fórumon nagyon aktív vagyok! A klánból ismerem (úgy ahogy :D) Zak ot! Többieket még annyira nem ismerem,(nem beszéltem velük) de remélem, hogy erre is lesz lehetőségem! Ami fontos még, hogy G00gle még 4napig büntiben van, ezért erről az accountról írok!

Elérhetőségeim:

Skype: google00221

Remélem megtetszett ez a jelentkezés!
Üdv.:G00gle

Legutóbb szerkesztve G00gle02 által.

«1...5960616263...92»