«1...5455565758...92»

Felhasználó
11 éve
Már megint egy barom aki offol a tgfbe, NEM.
Ide mit kell írni?

Adminisztrátor
11 éve
Mindenkinek nem.

Felhasználó
11 éve
Elmerin kívül mindenki elvan utasítva ahogy visszalapozgattam a szavazatokra. Valakinek ezzel gondja van leírja. DE nem ide!
Ui: Elmeriről majd ti mondtok valamit.

Felhasználó
11 éve
Elmeri is el van utasítva.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Ma úgy gondoltam leadom a jelentkezédemet ebbe a remek klánba.
Magamról: Az igazi nevem nevem Vaskó Bence Szikszón születtem de Miskolcon élek. 14 éves vagyok szeretek Stickmanozni, és Focizni, és pingpongozni.
A Stickmanről: Pontosan ezen a napon regisztráltam szóval 1 éve játszok aktívan.
Kedven fegyvereim: MPG M8.
A Klánról:Nagyon aktívak vagytok jól killeltek és mindenki jófej.
Igaz van most egy klánom a GoldenEye de megvárom méd döntötök hogy megyek-e a klánba vagy nem remélem bekerülök.
Kb ennyi.
Üdv BenceCazorla.



Skypeom nincs


Adminisztrátor
11 éve
Az igazi nevem nevem Vaskó Bence Szikszón születtem de Miskolcon élek.

Ez valami francia eredetu nev? Egyebkent az enyem Farkas Zoltan Tolna de Szekszard. Ha esetleg ne mesett le a poen: HASZNALJ IRASJELEKET!

nem.

Felhasználó
11 éve
3 órája még hozzánk jelentkezett.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Ma úgy gondoltam leadom a jelentkezédemet ebbe a remek klánba.
Magamról: Az igazi nevem nevem Vaskó Bence Szikszón születtem de Miskolcon élek. 14 éves vagyok szeretek Stickmanozni, és Focizni, és pingpongozni.
A Stickmanről: Pontosan ezen a napon regisztráltam szóval 1 éve játszok aktívan.
Kedven fegyvereim: MPG M8.
A Klánról:Nagyon aktívak vagytok jól killeltek és mindenki jófej.
Igaz van most egy klánom a GoldenEye de megvárom méd döntötök hogy megyek-e a klánba vagy nem remélem bekerülök.
Kb ennyi.
Üdv BenceCazorla.



Skypeom nincs
Ma úgy gondoltam hogy adok egy remek nem-et.:x
Én úgy gondolom, hogy egy remek Nemet adok :*
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Ma úgy gondoltam leadom a jelentkezédemet ebbe a remek klánba.
Magamról: Az igazi nevem nevem Vaskó Bence Szikszón születtem de Miskolcon élek. 14 éves vagyok szeretek Stickmanozni, és Focizni, és pingpongozni.
A Stickmanről: Pontosan ezen a napon regisztráltam szóval 1 éve játszok aktívan.
Kedven fegyvereim: MPG M8.
A Klánról:Nagyon aktívak vagytok jól killeltek és mindenki jófej.
Igaz van most egy klánom a GoldenEye de megvárom méd döntötök hogy megyek-e a klánba vagy nem remélem bekerülök.
Kb ennyi.
Üdv BenceCazorla.



Skypeom nincs
Ma úgy gondoltam hogy adok egy remek nem-et.:x

MH-s jelentkezésből átmásolni nem lehetett nehéz. És még ettől függetlenül is nem.

Felhasználó
11 éve
Üdv Professional tagok! Ugy döntötem hogy le adom a jelentkezésemet.Imádok stickmanazni meg focizni.4 honapja kezdtem a játékot de szerintem már eléggé tapasztalt vagyok.13 éves vagyok és Gyöngyösön élek.Én egy nem könnyen felado gyerek vagyok ezért is szeretnék jelentkezni ebbe a klánba.Ez egy nekem valo klán.Ha egyszer bekerülnék ide soha nem lépnék ki.Na rövidden ennyi. Irta:DjBence
«1...5455565758...92»