«1...4950515253...92»

Felhasználó
11 éve
kösz a kiegészitést :) igy mindjárt jobb
bár még egykét kivételes dolog:
-főzzőn rám,takaritson mosson :P

Felhasználó
11 éve
Nem tudom, kire, de láthatlanban legyek egy Igen. xD
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
11 éve
Tehát Googléra és Prosdakéra is igen? Oké. :)

Össz:
Prosdake: 4 igen, 0 nem
Google:0 igen, 4 nem ---> Elutasítva.
Mortal, Szihopata és akik eddig jelentkeztek elvannak utasítva, kivéve a fent említett név. (egyenlőre)

Változás történik a szavazatoknál(több lesz vagy kevesebb), ezt a hsz-t fogom szerkeszteni! ;)

Lentre: Fanta még nem szavaztál semelyikre. :P

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
11 éve
Őő, azokra már szavaztam, azt hiszem, Nemmel!
Az előző jelentkezőre adok Igent, mert jószívű vagyok. :P
kösz a kiegészitést :) igy mindjárt jobb
bár még egykét kivételes dolog:
-főzzőn rám,takaritson mosson :P

És a kényeztetés hol marad? :O :D
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
11 éve
Na vajon mire is fogok szavazni?

A fenti mondat jelentése: Mindenkire nem.

Legutóbb szerkesztve Darknesss által.

Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Inkább Kire?!!
Prosdakéra szavazz, előző oldalon van a jelentkezése!

Felhasználó
11 éve
Zak : Most már van gépem, csak notebook ezért játszani nem tudok de az aktívságomat tudom növelni :)
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Prosdake: igen
Többi meg pusztuljon..

Felhasználó
11 éve
Pár napja írt jelentkezést hozzánk is (Prodake) csak mivel kecskének vagy kingának kell elküldeni a jelentkezést és ők 1 külön topicba beküldik amit csak tagok láthatnak így nem látjátok.. :P
Oda is valami ilyesmit írt:

Hello, üdvözöllek.
Engem Borics Benjamin-nak hívnak Debreceni "őslakos" 16. életévemet töltöttem idén Február-ba, a hobbim a BMX-ezés, s kockulás az iskolám a z Aranybika vendéglátó szakiskola ahol tanulmányaimat közepes átlaggal végzem.
A játékot 2009-ben kezdtem de csak később regisztráltam magam az új rendszerbe, a kedvenc fegyverem az MPG,M4, mp5 és az m82.
A játékból sokakat ismerek kik a klán tagjai, sokat 1v1 eztem s eddig nem kaptam ki ez talán annak köszönhető, hogy mellette Counter Strike-ozom.
Hát ennyi lenne rólam ha valami-t még megszeretnél rólam tudni szívesen válaszolok levélben .
http://stickman.hu/Prosdake

Moderátor
11 éve
Valóban ezt írta Egoistákhoz.
Hello, üdvözöllek.
Engem Borics Benjamin-nak hívnak Debreceni "őslakos" 16. életévemet töltöttem idén Február-ba, a hobbim a BMX-ezés, s kockulás az iskolám a z Aranybika vendéglátó szakiskola ahol tanulmányaimat közepes átlaggal végzem.
A játékot 2009-ben kezdtem de csak később regisztráltam magam az új rendszerbe, a kedvenc fegyverem az MPG,M4, mp5 és az m82.
A játékból sokakat ismerek kik a klán tagjai, sokat 1v1 eztem s eddig nem kaptam ki ez talán annak köszönhető, hogy mellette Counter Strike-ozom.
Hát ennyi lenne rólam ha valami-t még megszeretnél rólam tudni szívesen válaszolok levélben .
http://stickman.hu/Prosdake

Bocs Pepsi, nekem is van hozzáférésem. :P

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...4950515253...92»