«1...4647484950...92»

Felhasználó
11 éve
Ja, és ha esetleg úgy van, akkor 3 hónap próbaidő.
Abból 2 a felvétele után, majd amikor jön a gép és aktív lesz utána az 1 hónap. ;)
Oldalon legyél aktív mindig. :)

Felhasználó
11 éve
enjol : igen
még azért had toporzékoljon de sztem egy próbaidőt bőven adhatunk neki.

Legutóbb szerkesztve Hippo által.


Felhasználó
11 éve
Oke Zak oldalon mindig fent leszek :)
Es hippo nem szoktam es nem is fogok toporzekolni egy kis probaido miatt:)

Legutóbb szerkesztve Hippo által.

Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Helyesírás, Darki tisztelete és elfogadása istenednek, aktív forumozás, amint van rá lehetőséged aktív játék és jöhetsz próbaidőre!
Zotee-t meg basszuk ki!

LENTRE: Minél hamarabb, ANnÁL jobb. :)

Legutóbb szerkesztve Darknesss által.

Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
zoteenak még van 3 és fél hete ráér kibaszni :)

Felhasználó
11 éve
EnjoI: igen. Bocs gyerekek,de szervert konfigolok :/ Nagyon nincs időm. De amennyiben nincs igényetek rám,akkor rakjatok ki,hogy több hely legyen az esetleges aktívabb jelentkezőknek.

Felhasználó
11 éve
Szerkesztve:
Héj, lányok.
Banán szavazatát várjuk meg. Mivel vége a *NAGY* nyaralásnak - aktív.
Tehát Banika írj valamit. :)

Ui: Zotéé nem azért raknának ki, mert kell a hely, csak a jelentkezés feltétele az aktív fórumoz, és enyhe aktívság a játékban. Célunk hogy friss aktív játékosokat keressünk. Ezek szerint ismét arról tehettük tanulságot, hogy a tgf feltételeket nem olvasod/olvassátok/olvassák el.

De adjunk még időt. Zotee, javaslom valakinek add meg a jelszavad, és killeljen neked, lássuk hogy Zotee és feljár. :)

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
11 éve
Üdvözletem (-PRO-) klán.

Úgy döntöttem hogy ma leadom a jelentkezésem hozzátok.Hol is kezdjem:
Becsületes nevem Petró Márk,17. életévemet taposom és már több mint 10 éve BMX-ezek itt Budapesten.Általában amiket itt csinálok:Bulizok,amint már említettem BMX-ezek,haverokkal lógok és focizok.A focit sportágként űzöm már 11 éve.
Ennyit magamról.Áttérek a Stickman re:
A stickman-t 2008 áprilisában mutatta az egyik haverom.Először nem tetszett,de egy idő után megtetszett és regisztráltam2009 november 13-án.A játékban Mortal néven megtaláltok,de nincsen, csak 2000 killem, de igyekszem behozni.Volt még 1 régebbi nevem a Pro12,de azt az öcsém feltörte és erről fogalmam sem volt.Még februárban történt ez a szörnyűség,és ezért abbahagytam fél évre a játékot.Elég nagy szégyent hozott a nevemre,de főleg rám.De ezt most hagyjuk.
Klánjaim:Oda(feloszlott), [FC](kiléptem az inaktív tagok miatt),Shift(inaktív voltam és megszabadultak tőlem).
A játékban a hetim úgy 1000 körül van,igaz nem sok de lesz még több is ;).A napi killeim se olyan rosszak,napi 300-400-at össze tudok szedni.
Én nem azért szeretnék a (-PRO-) klánba tartozni, mert top 10-ben benne vagytok, hanem azért, mert összetartóak vagytok.
A klánból ismerem Zakot,Pizzadoxot és Fantát.
Elérhetőségem:Skype:prokiller335.
Tisztelettel:Mortal.

Legutóbb szerkesztve Rolex által.

Always kulos a bull.

Felhasználó
11 éve
Leszopsz, igent mondok.


Egyébként attól hogy valaki öl Zotee acckján, nem lesz aktívabb... Szóval ennek semmi értelme sincs. -.-'
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Dark, Mikor/Hol? :D
Always kulos a bull.
«1...4647484950...92»