«1...4546474849...92»

Felhasználó
11 éve
Pizza, inkább azt hogy olvasd el a TGF feltételek és nyomhatnánk mondjuk minden tgf oldalra, amikor új lap kezdődik. :D

Zotee: A célnak megfelelő. :P

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Adminisztrátor
11 éve
Megyek 3 napig nyaralni, ha addig jelentkezik valaki, akkor elore is NEM.

Felhasználó
11 éve
EDIT: IGEN.

Felhasználó
11 éve
Banán az igazságos :)

Felhasználó
11 éve
Megyek 3 napig nyaralni, ha addig jelentkezik valaki, akkor elore is NEM.


és ha a muterod akarna jelentkezni a klánba??azt is elküldenéd??
pedig ő fizeti az m4-et és tisztogatja az mpg-det :P

Felhasználó
11 éve
Üdvözletem Professional klàntagok.!
Ma leadom hozzatok jelentkezesemet.Elore is bocsanatot kerek hogy nem irok ekezetet de szamitogepemnek eltor az alaplapja egy utazas soran emiatt telefonrol kell irnom.



Ungor Dávid Erik a szuletesi nevem.Lassan a 14.eletevemben vagyok.Édesapám szuletesem utan 2 hettel halalat lelte egy epitkezesi balesetben,emiatt Édesanyánmal mar ugy 9-10eve Gyulan lakom.Az Implom Jozsef Àltalanos Iskolàba jarok.4-5-os tanulo vagyok de sajnos egy-ket tantargybol megcsusztam. Korulbelul 8 es fel eve dobolok. Egy Pearl MMX Maple dobfelszerelesem van amire nagyon buszke vagyok. zenekarban meg nemvoltam mert felkeszuletlennek erzem meg magam.
Hàt a sportrol annyit tudok mondani hogy labdarugonak keszultem de kifordult a terdem emiatt abbahagytam.Azutan probalkoztam kosarlabdaval,kezilabdaval,uszassal es BMXezessel de ezekkozul egyik sem nyerte el tetszesemet. Majd elkezdtem gordeszkazni amit azota is csinalok.
Na ennyit magamrol.


A jatekot 2010-ben kezdtem.2011.12.xx kor regisztraltam fel. Azutan volt egy kihagyasom es most ujra aktiv voltam mig el nem romlott a gepem. A jatekot augusztus kozepe fele kezdem megint. Semmit nemfogok irni hogy mivel milyen jo vagyok. Szerintem az igazsag az hogy mindenki jo mindennel csak nem annyira mint a masik fegyverrel.


Elerhetoseget majd privatba irok ha kell valakinek:)


Lehet hogy nemjutok be de akkor is tiszteletben tartom donteseteket.


Üdv:EnJoI

u.i:megerteseteket koszonom :)


Üdv:EnJoI

Legutóbb szerkesztve Máskornejátssz által.

Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Most valahogy jó kedvem van és azon ritka eset történt meg hogy a jelentkező szimpatikus. Szóval: A helyesírásra mindenképp figyelj, még telóról is olvasd vissza figyelmesen amit írtál és nem lesz benne ennyi hiba. :) Ha nem gyulai lennél hívnálak dobolni bandába! Amúgy igen.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Bocsanat hogy nemolvastam vissza csak faradt vagyok:(
hát merre laksz?:D
es nagyon koszonom az igent:)
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
1, Jöhetsz ha minél hamarabb aktívvá teszed magad, nehogy úgy járjunk mint Zotééval, hogy nem killel szinte lófa**t se. :P
2, Tényleg olvasd vissza még ma amit írtál, mert sokaknak szúrja a szemét majd az írás.
3, Nem kell minden szavazatot megköszönni (ami fent van az már mind1),
majd ráér amikor a végén kapsz döntést. Esetleg ha nem bírod megállni, nyalás nélkül PM-ben megköszönöd, és megbeszéled a dolgaidat. :D
4, Remélem normális vagy és szeret a közösség. :)
5, Legyen egy IGEN, ha a fentieket tudod teljesíteni. ;)

Felhasználó
11 éve
Zak akkor visszaolvasom es javitom:)

Es igen szeretek egy jo kozosegben lenni:)
hat aktiv ugy augusztus kozepe fele tudok lenni mert akkor jon meg a gepem:)
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif
«1...4546474849...92»