«1...4344454647...92»

Felhasználó
11 éve
NEM!
Te meg ne offolj ide. Majd ha érdekel a véleményed, kérdezünk!
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Engem amúgy nem nagyon érdekel hány killt "termelsz". Egy kérdés: hogy vízilabdázol és focizol aktívan egyszerre? A vízilabdához napi 2 óra edzés (előkészületeket levonva) elmegy a napodból. Maradék tanulás,fürdés,vacsora. Szombaton meccs (vagy vasárnap). És akkor hogy focizol? Mindegy,én tartózkodom.

Felhasználó
11 éve
Tilt, te hspcbe is jeliztél. ^^ :*
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Zotee én amugy Viziladbádzom hobbim a foci csk haverokkal nem csapaton belül!
♥ 9gag ♥

Felhasználó
11 éve
tilt :nem! és kapja be a 10 karakter a pömpölöm

Felhasználó
11 éve
Üdv Professional.

Én voltam Kenny-0043,De Megváltoztattam a nevem Május 16-án N00B-á. Most azért ScaRyLime a nevem,mert feltörtek,és az a gyerek is megváloztatta a nevem. Ezért van csak 4k-m. De remélem ez most nem annyira számít. Na,vágjunk is bele.:D!

Úgy gondolom hogy Újra leadnám Hozzátok a jelentkezésemet.Eddigi Klánjaim amiben sok időt voltam: ÖKK, kiléptem,mert sokan kiléptek. Voltam még -ELIT-A-s is,De aki feltört,abból kilépett..:/.

Magamról:
S.Áronnak Hívnak,gödi lakos vagyok,Vácon VizilabdázTAM,mert Most Augustusba kiköltözünk Németországba,Pontosabban Köln-be. Megmondom nektek,hogy részben jó,de részben rossz is. Na ez gondolom nem izgat titeket annyira. 12 éves leszek Augusztusban,Most voltam 5. Osztályos,4-es tanuló lettem.:)
Hobbiaim:
Vizilabda
Gépezés.
X-box!

Na,Magamról ennyit.

Stickmanról:
Pályafutásom kezdete: 2010.04.11(nem vagyok benne biztos)
Akkor még nem voltam regisztrálva,kenny_0034 nevem volt,Regiztem kenny-0043 néven. Egy évet kihagytam, Kb 2012.03-ban kezdem el újra játszani,akkor volt 3k killem. Most 19k lenne,De tudjátok,Névváltás..:/


Na,hát nagyjából ennyi. (Remélem bevesztek,és a kill most nem annyira számít) :/ :)

Legutóbb szerkesztve Józsa_Marci;D által.


Felhasználó
11 éve
Igen.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Adminisztrátor
11 éve
Nem teszel szokozt a vesszo utan. NEM

Felhasználó
11 éve
...12 éves leszek
Nem.

Legutóbb szerkesztve FantaSTICK által.

smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
11 éve
NEEEEEEEEEEEEEEEEM!!
Ide mit kell írni?
«1...4344454647...92»