«1...2425262728...92»

Adminisztrátor
12 éve
Eddig midenkinek NEM. A vaginalis elojog itt nem segit. :]

Felhasználó
12 éve
Kiegészítés: Habár a "vaginális előjogok" nem számítanak, a játékban való aktív részvételem alkalmassá tehet hogy klántag legyek:)
Ha a probléma gyökere a tömör jelentkezésem, akkor dobok egy rövid kiegészítést:
Az összes klánnak addig voltam tagja, amíg fel nem oszlott.
Naponta 2-4 órát vagyok fent, ezalatt aktívan mészárolok.
Nos, több dolgot nem tudok hozzáfűzni. Ha a jelentkezésem nem nyerte el tetszéseteket, őszintén sajnálom :)

Felhasználó
12 éve
Itt is sokszor van olyan, hogy kevés a napi kill, akkor majd itt is megunod.
Nem vagy bőbeszédű? Pedig egy jelentkezésbe pont ez a lényeg, hogy minnél többet megtudjunk rólad...

Adminisztrátor
12 éve
Kiegészítés: Habár a "vaginális előjogok" nem számítanak, a játékban való aktív részvételem alkalmassá tehet hogy klántag legyek:)
Ha a probléma gyökere a tömör jelentkezésem, akkor dobok egy rövid kiegészítést:
Az összes klánnak addig voltam tagja, amíg fel nem oszlott.
Naponta 2-4 órát vagyok fent, ezalatt aktívan mészárolok.
Nos, több dolgot nem tudok hozzáfűzni. Ha a jelentkezésem nem nyerte el tetszéseteket, őszintén sajnálom :)

Semmi szemelyes, mas esetben igent mondanek, de mivel msot a TGF akaratom ellenere lett megnyitva...

FR, te meg 12 eves vagy: NEM

Felhasználó
12 éve
ladykiller ->IGEN

Felhasználó
12 éve
N betűvel kezdődik és M a vége.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
(egyenlőre!) ladynél
3 igen 2 nem és nesh hszéből itélve sztem tartózkodik

Felhasználó
12 éve
FreeRavens: tartozkodom,igazából ha rajtam fog mulni akk megadom az igent de amugy nem.

Felhasználó
12 éve
Csak én nem látom a Freeravens jelentekzését? o.O Amúgy, találjátok ki.... :P
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Itt is sokszor van olyan, hogy kevés a napi kill, akkor majd itt is megunod.
Nem vagy bőbeszédű? Pedig egy jelentkezésbe pont ez a lényeg, hogy minnél többet megtudjunk rólad...

• Hippo, szerintem ezt Nesh FreeRavens-nek írta, mivel ő írta, hogy nem bőbeszédű, csak szerintem törölte a jelentkezését és így úgy látszik mintha Lady-nek írta volna. Szóval Nesh nem Ladynak írta, vagyis úgy látom. :P
Amúgy Ravens ez nem így működik.

• Darki, te meg Ladynak írtad a NEMET? Mert kitörölte a gyerek a jelentkezését így összekuszálodtunk.
Kérek mindenkit, hogy írja le mindenki a szavazatát újra!

♦ Spro11-re:
♦ Lady-re:
(ravens szerintem visszavonta)

Amúgy*:
spro: tartózkodom.
Lady: igen.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.

«1...2425262728...92»