«1...1516171819...92»

Adminisztrátor
12 éve
Azt jelenti, hogy kijartad az altalanos iskolat.

Felhasználó
12 éve
Tisztelt Professional Tagok!

Jelentkezek a klánotokba,mert egy jó és összetartó klán!

Magamról:
Én egy 15 éves srác vok ,aki Nyiregyházán lakik,és informatikai szakra jár.Még járok Sportolni.A napomat legtöbbször a gép elött töltöm ,a sticmanen.

A stickmanról:

A játékot 2010-ben kezdtem Player néven,mint sok más játékos.A Google-ba beurtam stickman,mert szerttem a stickes játékokat,és rá kattintottam,hogy Stickman Warfare,Megnéztem egy pár videót róla,majd letöltöttem.Majd 2 hónapja regisztráltam.De az elött is játsztotam akkor se volt klánom.Kedvenc fegyverem gunoknál az M4a1,Techeknél az MPG.Ja és még fel tok mászni pár helyre Karácsonyfa Alcompnál ahova hummer fel lehet szöktetni,k+ispanti klánbázison a 2 ház,Pantheonr majdnem.És industraé-nál a háznál a csőre.

Klánjaim:

Még nem volt ey klánom se .

Amiért szeretnék a klánba tartozni:
Nem nagyon aktiv de elég jók a játékosok.
Fegyverek:
GUN
m4a1 a kedvencem Wicked
MP5a célozhatatlan Godi
Law.jó dOMI
TECH:

MPg Wicked Sick
Quadro .Not comment.WICKED
Noob:Player néven sokat mentem vele.Godi
X72, DOMI A RÉGIVEL.

Most még 56 killem van,de kigyüjtom az 5k-t és jelizek.

Krisy.

Legutóbb szerkesztve Krisy által.

132760080377707303.gif

Felhasználó
12 éve
Nem! Miért? Azért mert mi arra nem vagyunk kíváncsiak, hogy te a fegyverekkel, hogy bánsz, valamint milyen szinteket értél már el.
Ezek mellet zöld fülű vagy! Szóval Nem!
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
12 éve
Helyesírás! :*
Azon kívül. Pont, vessző után tényleg luxus szóközt nyomni sok (nem csak te vagy egyedül, de te is közéjük tartozol!) embernek?
Másik, 56 kill? Na nevettess. :P
Arra nem elég, hogy betudj lépni egy klánba, sőt, nemhogy ide...Még lövöldözz egy kicsit. Olyan 5k-nál majd szólj. ;)
Majd még a nap folyamán EDITtelem ezt a hsz-m, és szavazok!
Ui: Fegyverek senki nem izgatnak szerintem. :/

Lentre: Nem döntő fontosságú. Érvnek nem kell felhozni pont a 20k-t. (persze ez esetben jogos) :P
Azért, ha az alap (döntő fontosságú) feltételek megvannak, és a kill nincs, akkor az nem fog számítani.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Adminisztrátor
12 éve
Nem.
Szär a helyesirasod, es keptelen avgy felfogn ia tgf feltetelek 20k pontjat.

Felhasználó
12 éve
Sonic, sajnálom, de elvagy utasítva.
Krisy, ellettél utasítva.
És Massasami, szintén.
Várjuk a további jelentkezőket. ;)

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Na ne máár miért???

Felhasználó
12 éve
Olyan topicban szavazott még valaki, amit te nem látsz. Ő is nemet adott, mivel felmerült a kérdés, hogy jöhetsz-e.

Felhasználó
12 éve
csá all. szeretnék jeletnkezni ebbe a király klánba :D

barabás ernőnek hívnak 12 éves vagyok, iskolában jó átlagom van 4-5 tanuló vagyok. szoktam focizni, teniszezni, és röplabdázni. szeretnék tagja lenni ennek a jó klánnak, mert össze tartó és menő. kedvencem jelenleg tokot és egy kicsit nesht. remélem bekerülök ebbe a menő klánba. am a félévem is jó lesz. és lassan 13 leszek. könyiiii

sziasztok, sok igen nekem XDDD

Felhasználó
12 éve
Darki fiam, ez édes kevés, még hozzá 12 éves vagy. NEM!!
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ
«1...1516171819...92»