«1...1011121314...92»

Adminisztrátor
12 éve
Mert? ._. [10karakter]

Felhasználó
12 éve
Sajnálom Fanta, de nem :S

Meg értem. Majd talán legközelebb! (:
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
12 éve
Feltűntél nagyobb klánoknak. Ez oké, de a KD az mióta nagy klán? Életemben nem hallottam róla...
Aktív tagok nálunk? Ne röhögtess már!
Játékban se, fórumon se ismerlek.
Pro vagy a fegyverekkel? Ki nem szarja le?

Szerintem már rájöhettél, de ha nem, ide is leírom: NEM.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Blood, talán fél év múlva. ;)

Felhasználó
12 éve
Kösz. :)
Darkness: A [KD] már régen feloszlott, ha nem vetted volna észre. Régen viszont top 10-es, aktív klán volt. Arról meg nem tehetek, hogy a fórumot sem vagy képes olvasni, a játékban meg soha életemben nem láttalak.. -.-

Legutóbb szerkesztve Bloodisimodo által.

xgulssetau5bw90hen2d.png

Adminisztrátor
12 éve
Top 10 != nagy klán
Nagy klan az, aminek volt kulonforuma a regi forumon. Amugy beszolni egy tagnak tgf topikban? Felejtos cica...

Felhasználó
12 éve
Igen, tudom mi az a nagy klán. Lehet, hogy már nem emlékszem mert régen volt.. Különben is, nem én szóltam be...

xgulssetau5bw90hen2d.png

Adminisztrátor
12 éve
Idézet:
Arról meg nem tehetek, hogy a fórumot sem vagy képes olvasni, a játékban meg soha életemben nem láttalak.. -.-

Darkynak itt szabad, mert o mar klantag. :)

Felhasználó
12 éve
Csak tudod az a gond hogy amikor én játszottam és napi szinten néztem a fórumot akkor te még sehol a büdös életben nem voltál cukipofa...!
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Tisztelt (-PRO-) klán!

Jelentkezek a klánotokba!

Magamról:

13 éves vagyok Budapesten élek.Mindennap játszok 1-2 órát a stickennapi kill úgy 200-800-ig alakul attól függ milyen napom van!
A játékot 2010-ben kezdtem ,sokat játszottam player néven.Most Szeptemberben regisztráltam.És 1 hónap alatt sikerült össze hoznom a 9k killt azaz a 9000 killt!Mindennap játszok.A Telyes nevem Balázs-Csiki Krisztián.Facebookom sorry de nincs.Elérhettő vagyok mindennap a játékba!Szeretek sportolni,jó vagyok a tanulásba.Kedvenc csapatom gun,kedvenc fegyver m4.

Amiért be szeretnék jutni a klánba:
-Mert benne van a Top. 10-be
-jófej játékosok vannak benne+!

Kedvenc Fegyvereim a m4a1 ,mpg,noob, és m8a1 egy kicsit.

Tisztelettel KriszKiller

Legutóbb szerkesztve LOW által.

getbanner.php?n=KriszKiller

A játékba a király lowok:,*PePsi*. :P
«1...1011121314...92»