«1...678910...92»

Felhasználó
12 éve
Te mégis mire vársz, el vagy utasítva. Pápá!

FantaSTICK: Nem.

Lentre : Nincs köze semmilyen kedélyállapothoz.
el vagyok utasítva?mert zak mondta hogy még tatrt a többieknek a szavazás

Na mind1 kár hogy nem vettetek föl jó lett volna ezesetben máshol próbálkozom!További jó játékot!

Legutóbb szerkesztve Superadam99 által.


Adminisztrátor
12 éve
ezesetben máshol próbálkozom

Nice! :*

Legutóbb szerkesztve Banán által.


Felhasználó
12 éve
Pizza, üdv! :)
Super, igen akkor még tartott, de már 2-3 nemed van, és ez esetben ellettél utasítva.

Felhasználó
12 éve
Nem is vagy tag

Felhasználó
12 éve
ha nem hát nem.

Felhasználó
12 éve
Tehát akkor el lett utasítva mindenki. (kivéve Fanta)
Fantára kell már csak szavazni!

UI:
a tobbiek takarodhatnak elfele! Fanta, roald meg vajuk mintmond gaaracica.

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Kedves klántagok!

A rendes nevem Kern Herman Károly.14 éves vagyok Székesfehérváron lakom.Napjaimat Stickman-nal töltöm (nagyrészt) de e mellett van időm hülyülni haverokkal, Graffiti-zni és Fingerboard-ozni.A Stickman-t 2 éve kezdtem el nyomatni és azóta is aktív vagyok, csak a másik acc-om törölve lett.Az újat 6 hónapja kezdtem el.Stick-en sokan ismernek és nem szoktam káromkodni meg ilyan hülyeségek csak akkor ha nekem is mondanak olyat.6 éve dobolok egy Metal bandában.Fórumon aktív szoktam lenni.Facebook-on amint már említettem nevemen megtaláltok.Sype-om sajna nincs mert belassul tőle a gép és a net:/.Eddigi klánjaim: [-StickLows-], -H.W.P-,Svár de tudjátok mit!Ezek most nem fontosak.Most a legfontosabb a (-PRO-)!Azért szeretnék ide jelentkezni mert nagyon jó közösségnek tűnik és szeretnék én is része lenni.Várom a szavazatokat.=)

Üdvözlettel: Karex
3415044.png

Felhasználó
12 éve
ELUTASÍTVA!!!!!!
Ugyanezt írta az FP-be, és nem rég jelentkezett...

Írta ezt az FP-be:
Kedves klántagok!

A rendes nevem Kern Herman Károly.14 éves vagyok Székesfehérváron lakom.Napjaimat Stickman-nal töltöm (nagyrészt) de e mellett van időm hülyülni haverokkal, Graffiti-zni és Fingerboard-ozni.A Stickman-t 2 éve kezdtem el nyomatni és azóta is aktív vagyok, csak a másik acc-om törölve lett.Az újat 6 hónapja kezdtem el.Stick-en sokan ismernek és nem szoktam káromkodni meg ilyan hülyeségek csak akkor ha nekem is mondanak olyat.6 éve dobolok egy Metal bandában.Fórumon aktív szoktam lenni.Facebook-on amint már említettem nevemen megtaláltok.Sype-om sajna nincs mert belassul tőle a gép és a net:/.Eddigi klánjaim: [-StickLows-], -H.W.P-,Svár de tudjátok mit!Ezek most nem fontosak.Most a legfontosabb a -FirePower-!Azért szeretnék ide jelentkezni mert nagyon jó közösségnek tűnik és szeretnék én is része lenni.Várom a szavazatokat.=)

Üdvözlettel: Karex

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Sziasztok.
A nevem Kötél Viktor.Szigetszentmiklóson lakom ,elérhető vagyok a facebookon Viktor Kötél néven.3000 killem van és már lassan 4 hónapja játszok a stickmanon és nagyon tetszik.Megjártam már a hungary -HUN-,stickwickedsick =SWS=,black [-black-],fighters [F] klánt is,de még mindig keresem a megfelelőt.Naponta 1 vagy 2 órát játszok a stickmanon de este van amikor 4 órát is játszok

Felhasználó
12 éve
Akkor még várok türelemmel, végül is nem sietek sehova. :)
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ
«1...678910...92»