«12»

Felhasználó
11 éve
Igen te egy elkényeztettett ...... gyerek vagy nem ugy mint én

Ha te olyan okos lennél, akkor nem neveznének téged aludttejnek :-P

Legendarys,és ő is betonos.Az nem meg nagy dicsőség,hogy rájöttél kivagyok,nem véletlen hogy szinte ugyan az a profil kiírás,a két képen ugyan az a karakter és a betonban és a hn-ben is ugyan az a rangunk krisszel :P

A kiírást, nem néztem. De a többit igen. 55andris. Hn ben van sztem a legtöbb multiaccos. És ezt nem hiszed el, az összesultiaccos tag eredeti accját tom. Na ezt mekkora dicsőségnek nevezed?!

Legutóbb szerkesztve Compton által.


Felhasználó
11 éve
Jaj most megsértettél...várj,nem.Tudom hogy a klán egy része multiból áll (van akinek mind 2 acca is bent van),és őszintén leszarom.A közösség így is normális és az a lényeg.
Amúgy meg,ezután a kijelentés után én nem pattognék a multi accok miatt.
Am, csinálhatnátok ti is multiaccot.Jól jönne.
Ja,és megtanulnál rendesen írni pls? :\

Legutóbb szerkesztve Ari-chan által.

minden rossz

Felhasználó
11 éve
Nem a Hn-ben van a legtöbb multiaccos, hanem a [W]ubs-ben, hülye :D ! Engem spec. nem érdekel mit beszélsz, szidhatsz meg sértegethetsz minket, kedves JumpeR, de nem fog érdekelni bennünket.Te is a rohadt multiaccoddal akartál beállítani hozzánk a copyzott jelentkezéseddel, amit az FP-ből másoltál ki, úgyhogy neked pofa be! Krisz, ZuZu, Kungi nem azért lettek a multiaccjukon Hn-esek, mert kényszerítettük őket, hanem mert Ők akartak jönni.

Tehát semmi közöd hozzá, hogy kik tartózkodnak a Hermanban.

Tessék, ilyenkor már megnőhet a pofád, nem rég az -FP- be jelizté a multidal.

Jaj most megsértettél...várj,nem.Tudom hogy a klán egy része multiból áll (van akinek mind 2 acca is bent van),és őszintén leszarom.A közösség így is normális és az a lényeg.
Amúgy meg,ezután a kijelentés után én nem pattognék a multi accok miatt.

Ja,és megtanulnál rendesen írni pls? :\

Jól tudok írni, és az engem kurvára nem érdekel, hogy mi van a Hn-el meg, hogy kik vannak benne.És engem se érdekel, hogy mennyi multis van ott.Én egyenlőre, nyugodtan kezdtem el válaszolni, ha meg valaki pattog itt akor az annyi szent, hogy nem én vagyok.
Eccavú :*

Felhasználó
11 éve
Azért a multiaccommal mentem mert feltörtek te idióta! Egyébkênt verheted itt magad, amennyire te csak tudod, minket nem fog érdekelni.

Az a lényeg, hogy mi leszarjuk a killeket. Csak a közösségre megyünk, ellentétben veletek, hiába írjátok hogy nem vagytok killhajhászak.

Azt írjuk, amint látod vagy 1hete van a klán de még csak 500killné tart bocs de az üzijeidtől röhögőgörcsöt kaptam.

Legutóbb szerkesztve Compton által.


Felhasználó
11 éve
Baj, hogy nem vagy vicces? Értelmes meg pláne...

Na megszólalt gödörből a lyuk.

Moderátor
11 éve
A kiírást, nem néztem. De a többit igen. 55andris. Hn ben van sztem a legtöbb multiaccos. És ezt nem hiszed el, az összesultiaccos tag eredeti accját tom. Na ezt mekkora dicsőségnek nevezed?!

(El ismerem,hogy szar helyre írtam be a "tanulj meg írni" kijelentésem,nem Bean-nek szántam,hanem az itt idézett személynek.) Szerintem meg,te kezdtél el a multi acc témán lovagolni,és te sértetted meg először a hn-t,nem fordítva.Én csak szóltam,hogy ez nem az első PSC,mondjuk először még azt hittem,hogy ez is legend egyik multijának a műve,de ezek szerint nem.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
(El ismerem,hogy szar helyre írtam be a "tanulj meg írni" kijelentésem,nem Bean-nek szántam,hanem az itt idézett személynek.) Szerintem meg,te kezdtél el a multi acc témán lovagolni,és te sértetted meg először a hn-t,nem fordítva.Én csak szóltam,hogy ez nem az első PSC,mondjuk először még azt hittem,hogy ez is legend egyik multijának a műve,de ezek szerint nem.


Nem tudom, hogy az sértésnek számít, hogy mondtam, hogy van ottultis.Tudod, azért mondtam ezt (nem sértésnek szántam) merz szeretem kideríteni, hogy kinek melyik a multija.Aki parádét csinált ebből az, torda volt.Véleményem szerint, te meg én, normálisan cseteltünk.Aztán, jött torda...! Na, ha ezt sértésnek vettétek, akkor bocsánatot kérek, ugyanis, nem kedvelem a veszekedést.
Eccavú :*

Felhasználó
11 éve
Csupán megakadt a szemem, hogy pocskondiáznak minket. De én is bocsánatot kérek.

Hátha, most tényleg komolyan mondtad, hogy bocsánatot kétsz, akkor tekintsük úgy ezt a "veszekedést", mintha meg sem történt volna.
Eccavú :*

Felhasználó
11 éve
Akkkor most a vita lezárva xd

ja
Eccavú :*
«12»