«12345»

Felhasználó
11 éve
Mert mi megtehetjük, hogy saját szép pillanatainkat lementsük egy külön erre létrehozott témába, mint pl Inad top 5ös szereplése meg ilyenek, mint ez:

http://imagerz.com/QFdDWFgMVVc
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Ha már egyszer van ilyenünk:

QE9GWEtvAwMAUlMbRwVQ

Köszönetnyilvánítás: szeretném megköszönni mindenkinek a klánból, aki besegített a killelésben és így hozzájárult a klános napi elsőség megszerzéséhez. Nikynek, aki kora délután tűnt fel a színen, és miután kilőtt egy 20-as godlike-ról, végig tartotta bennem a lelket egy kis beszélgetéssel. Vanbencének, aki a délután folyamán ott volt a játékban, és amellett, hogy jól beelőzött tabon, végig motivált. Végül pedig Rőznek, Cakkónak és HammeR-nek, akik este feljöttek velem játszani, és a killjeiknek köszönhetően nemcsak megelőztük az FC-t, de én a jelenlétük miatt sem csavarodtam be. Komolyan mondom, nélkületek ez nem sikerült volna.

Legutóbb szerkesztve Inad által.


Elit
11 éve
Mire valók a "barátok"? :) :P
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
11 éve
Annyi idióta mellett nem is csodálkoznánk, ha elferdülnél..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Ide figyelj, csak nem hagyjuk, hogy a stick elbutítson, és szorítunk, hogy heti 1. legyél :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Hajrá! Azt elfelejtetted hogy egyhuzamban 238 killnél kidobott pinggel...
(Úgyis szétrohadtak már az ujjaim. Nem tudom egysek hogyan bírják 1k-ig egyhuzamban.)

Felhasználó
11 éve
Troll/on: Köszi, hogy az érettségi tablóra nem egy csöves korszakomból való fotót tettél fel.

Az ilyen Inad-féle egyedeket szereljétek már le! Csak veszélyeztetik a harckészültséget. :)

Felhasználó
11 éve
Ilyen szerintem azért nem a múlt hónapban volt utoljára, úgyhogy tádá:
QE9GWktvAwMAUggfQgVQ

Felhasználó
11 éve
ehh ki van ott elöl? ÉN XD (bocs hogy ide offoltam)

Felhasználó
11 éve
Valami savanyú téglatest :P
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«12345»