«1...4647484950...106»

Felhasználó
11 éve
Ird be SherRt probaidore.

Felhasználó
11 éve
Írd be te :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Fiúk megvan klánba a 100k ,Grat mindenkinek

Felhasználó
11 éve
Csak így tovább :D A Hunterek a legjobbak!!!

A CW-ről itt a csoportkép :D:
Stickman_Warfare_2013.01.12._18-41-07_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által.

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Ja,ja :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Mivel ekkora fájlt semmilyen videómegosztó honlap nem fogad el, ezért csak dropboxról tudom megosztani. Na szóval, hogy mi is az amiről beszélek:
A II. Clan War Bajnokság döntője ugye a Betonkezü és a Hunters között zajlott, és mivel utóbbinak én is tagja vagyok, ezért megjelenhettem, és ha nem is játszottam, de az egész eseményt úgy ahogy van, rögzítettem egy 45 perces kisfilm formájában. A háttérben, hogy ne legyen unalmas a Legjobb Disco Zenék 2012 Április mix hallható. Igyekeztem mindig a legérdekesebb részre fordítani a kamerát a reflektorfényt. Úgy a felénél volt egy fegyverváltás de ezt leszámítva szerintem nem bakiztam nagyokat. Szerintem ez az eddigi leghosszab stickmanes videó. Na és végül a letöltőlink: https://www.dropbox.com/s/fxwrvfgmx2qhubt/II.%20Clan%20War%20Bajnoks%C3%A1g%20D%C3%B6nt%C5%91.rar
Remélem elnyeri tetszéseteket a videó (megjegyzés: érdemes figyelni a chatet, ugyanis ott is zajlik az élet ). Ha végig nem is nézitek arra azért megkérnélek titeket, hogy írjatok visszajelzést róla (ergó akkor már nézzetek is bele ).
Köszönöm a figyelmet!
(Editeltem, így hosszabb és több helyet foglal :D. xd

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által.

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Köszönjük szépen!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
letöltöm hogy törölhessem :P

Felhasználó
11 éve
Nincsmit! :D. Remélem örültök neki mert 3 órán át b*szakodtam vel xd.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Nincsmit! :D. Remélem örültök neki mert 3 órán át b*szakodtam vel xd.
És nem igazán érte meg :D
«1...4647484950...106»