|
Felhasználó
|
Hasi szép iniciálé a profilképed :$
adrenaline addict
|
|
Felhasználó
|
osszátok az igét testvéreim!!
![]() |
|
Felhasználó
|
*én meg a földön.
|
|
Felhasználó
|
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
*én meg a földön.
wat osszátok az igét testvéreim!!
![]() |
|
Felhasználó
|
*Massa nem vagy vicces gyerek!
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
*Jaa, hogy ezzel viccelni akart.
![]() Este már kicsit lassú vagyok. ![]() osszátok az igét testvéreim!!
![]() |
|
Felhasználó
|
Nyugi massa nem volt vicces gyerek soha!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
* Elfelejtetted a *-t.
![]() |
|
Felhasználó
|
*bocsi
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
Idézet


