|
Felhasználó
|
*felbasszátok az agyam :>
|
|
Felhasználó
|
*Pont Pont vesszőcsske.
|
|
Felhasználó
|
*Nyugi emberek!
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
*Mia téma ?
![]() |
|
Felhasználó
|
*Fürödtél ma?
![]() Szeretem a sajtot *-*
NE kattints ide!! ![]() |
|
Felhasználó
|
*Nálatok van víz?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
*Tiszta vizet igyanak az állatok.
|
|
Felhasználó
|
*Nekem még koszosra sem tellik!!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
*Nekem a csapból is sör folyik.
|
|
Felhasználó
|
*Küldj kicsit!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
Idézet
