«123456...106»

Felhasználó
11 éve
Massa,ahogy te érzed!
Húú,már várom a CW-t!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
11 éve
Cső emberek Egy nagyon közeli barátom (osztálytárs és egyben a legjobb haverom) stickman.hu/Wolfricky egy aktív játékos ha akar tud napi 500 killt is csinálni de ő még egyben nagyon sokat CoD-ozik de ha ráhajt megven neki 1 nap alatt a 700 és azt szeretném kérni hogyha megvan neki a 700 akkor ha jelentkezik majd és ha csak ti is úgy gondoljátok hogy jófej akkor egy igent adjon mindenki. És azt mondta még nekem me a suliban ha bekerül SOHA nem lép majd ki (addig marad ameddig én és én nem lépek ki SOHA szóval ő se :D). Ha megvan neki a 700-1000 akkor számítsatok a részéről egy jelentkezéres, És kérek mindenkit ha ti is úgy gondoljátok hogy megérdemli akkor vegyük be!!!! És mostnanába azt mondta inkább stickezni fog. (Én mutattam meg neki). Sőt rendvívül jó képeket tud csinálni cinema 4D-ben.

A megértés köszönöm és nekem is sokat jelentene ha ő is tag lenne. (űber voltam)

Legutóbb szerkesztve *TheOoWeRstick* által.


Felhasználó
11 éve
Hát figyelj, ha ír normális jelentkezést akkor talán kap tőlem egy igent.

Legutóbb szerkesztve Shadowe által.


Felhasználó
11 éve
Ha lenne TGF tolem is ><

Felhasználó
11 éve
counter tűnjél a hszaimból, mert felbaszol vele. Érthető?(Bestesbulzebaar voltam)

Legutóbb szerkesztve Bestesbulzebaar által.


Felhasználó
11 éve
lehetne egy olyan h a 0 killes embereket kirugni es helyukre aktivakat felvenni. Ez a klan erdeke..
Szeretem a sajtot *-* :D NE kattints ide!! :D

Felhasználó
11 éve
Szerintem meg jó nagy kib@szás lenne.
nem tom te mit szólnál, hogyha odamész egy klánba, ott vagy több hónapig, erre hirtelen kibasznak a kill miatt.

Felhasználó
11 éve
nembaszunkisenkitsem.

Felhasználó
11 éve
En ugyvolt kilepek az elmult uber poszi incidens miatt

Felhasználó
11 éve
Mi akadályozott meg ebben?
«123456...106»