«1...7980818283...106»

Felhasználó
10 éve
neee,megkapja majd Hasi az admint :D

Felhasználó
10 éve
neee,megkapja majd Hasi az admint :D
Megnyugodtam. :)
OSU Én(osuban)
A világ két legjobb videója: 1.(Ebben én is segédkeztem :D) 2.
BLOG

Felhasználó
10 éve
:DD skacok hogyha már ennyire adminosztogatós kedvetekbe,és ugyis az adminfülbe vagytok, írjatok már be azörök tagok közélegyetek oly kegyesek, mert ha beerdeer bácsi nem is játszik sokat de vadász lesz mélyen belül örökkönörökké ;):DD
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
lol more 3v5 please
QE5BWEtvAwMCVQ9MRQVR
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Jaja nagy volt :3
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Nem tudom, hogy hallottatok már-e Amanda Toddról, ha nem akkor nézzétek meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM Ezután döbben rá az ember, hogy mekkora az emberek összetartó ereje (negatív értelemben). Sokszor felteszem ezt a kérdést, hogy miért mi vagyunk az uralkodó faj ezen a bolygón? Mindig ugyanarra a következtetésre jutok, hogy mi vagyunk az összes többi faj közül a legkegyetlenebbek. Ezt mindenkinek mondom, hogy okosan használjátok az internet adta dolgokat, mert ti is járhattok így.
OSU Én(osuban)
A világ két legjobb videója: 1.(Ebben én is segédkeztem :D) 2.
BLOG

Felhasználó
10 éve
Ezt már láttam.
Nézd meg pár ember véleményét.

Felhasználó
10 éve
Az ember lehet, hogy a legfejlettebb, de nem a legokosabb.

És most egy kicsit a statisztikáról:

- A post írásakor pontosan a 100. (131 [jobbak leszünk mint tegnap]) napi killnél járunk, ami jelenleg a 14. helyet éri meg nekünk. Az elmúlt 7 nap legjobb teljesítményének (595) az ötöde.
BREAKING NEWS:A tegnapi teljesítmény (140) megdöntve.

- Az eheti termés sem rekordgyanús, de ha szépen dolgozunk, még túlszárnyalhatjuk a múltheti teljesítményünket. Bár múlthéten, ilyenkor 1000 felül jártunk.

- Havi szinten ugyanaz a helyzet.

- MPG továbbra is a legtöbbet használt fegyver, mind a techben, mind az összes fegyver közül. Viszont az M4 és az M82 helyet cserélt így most az utóbbi a 2. kedvenc fegyver, és a legnépszerűbb GUN gun.

Legutóbb szerkesztve FLI által.

getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
Ezt már láttam.
Nézd meg pár ember véleményét.
Már láttam véleményeket, de a betegség megnevezésével nem mennek semmire az emberek. Mindenki követ el hibákat és vállalnia kell a felelősséget utána, de ő hiába tett így csak megvetés és magány jutott osztályrészül neki. Pontosan tudom mit érezhetett velem is már történtek rossz dolgok ezalatt a 18 év alatt (nem is kevés), de valahogy túl tettem magam rajta. Ez a téma már nem nyílt fórumtéma.
OSU Én(osuban)
A világ két legjobb videója: 1.(Ebben én is segédkeztem :D) 2.
BLOG

Felhasználó
10 éve
TEACH ME,TEACH ME,
HOW TO DOUGIEH,
ALL ME,ALL ME,
Bitchez love me
YEEEEEEEEEE
«1...7980818283...106»