«1...7172737475...106»

Felhasználó
10 éve
Esetleg valaki tud megoldást?:

Klénit kérdeztem de semmi értelmes választ nem adott.. Valószínűleg azért, mert ő sem tudja.. Kérdem én:Akkor miért moderátor? Na mindegy.. Mit csináljak a hibaüzenet ellen?

Kleni egy kis kocsogkancso. Veri a nyalat amiert megcsinalt egy weboldalt, de normalis valaszt nem tud adni egy kerdesre. Onkenyesen "uralkodik", mert megteheti. Raadasul a feladatait is ugy latja el. Flegma, nagykepu es nem adja meg a tiszteletet az idosebbnek. Meg akkor sem ha az epenseggel meg nonemu is. Ennyit Klenirol meg az uralkodasarol.

Felhasználó
10 éve
Nem érdemes még pár sort sem írni ilyesmiről, én már rég feladtam a reményemet ebben a közösségben... Nagyon kevés olyan ember van, akikkel normálisan lehet beszélgetni, ők meg általában elég értelmesek ahhoz hogy ne válaszoljanak senkinek pár emberen kívül, mert nem számítanak már másra csak tömény hülyeségre mindenkitől. Ez persze nem az ő hibájuk, hanem azoké akik mindezt kihozták belőlük. Néhány embernek nem elég hogy a játék egy szutyok, a közösséget is el akarják rontani.

Kléni meg azért csinálja ezt (gondolom), mert muszáj neki. Ha egy kicsit is engedékenyebb lenne, az összes vértrollpisti itt élné ki magát, így is épp elég belőlük mindenkinek. Fennt tartja a rendet az oldalon, a maga módján persze, de ettől többet nem is kellene elvárnunk tőle. A jófiú szerepére meg ott van Hector, szerintem elég ő is. :)

Felhasználó
10 éve
Nem érdemes még pár sort sem írni ilyesmiről, én már rég feladtam a reményemet ebben a közösségben... Nagyon kevés olyan ember van, akikkel normálisan lehet beszélgetni, ők meg általában elég értelmesek ahhoz hogy ne válaszoljanak senkinek pár emberen kívül, mert nem számítanak már másra csak tömény hülyeségre mindenkitől. Ez persze nem az ő hibájuk, hanem azoké akik mindezt kihozták belőlük. Néhány embernek nem elég hogy a játék egy szutyok, a közösséget is el akarják rontani.

Kléni meg azért csinálja ezt (gondolom), mert muszáj neki. Ha egy kicsit is engedékenyebb lenne, az összes vértrollpisti itt élné ki magát, így is épp elég belőlük mindenkinek. Fennt tartja a rendet az oldalon, a maga módján persze, de ettől többet nem is kellene elvárnunk tőle. A jófiú szerepére meg ott van Hector, szerintem elég ő is. :)

Tolem jatszhassa a kiskiralyt. :D Nem zaklat fel, de attol a szabad velemenynyilvanitas jogat fenntartom. :D De hidd el Zaphire, engem is az erdekel legkevesbe, hogy mi folyik ezen az oldalon. :)

Felhasználó
10 éve
*TheStar* írta
Szia!


Bármikor akarsz jönni az -ST- be várlak! :D

Szaisztokk most elmegyek tőlettek mert kaptam egy jó ajánlatot.

Felhasználó
10 éve
Szia Massa, hiányozni fogsz ;(

Felhasználó
10 éve
:DD.

Felhasználó
10 éve
Szaisztokk most elmegyek tőlettek mert kaptam egy jó ajánlatot.

Alapító jogot nekem adod, ugye? xDDDDD

Felhasználó
10 éve
Alapító jogot nekem adod, ugye? xDDDDD
pont neked adná? xd

Felhasználó
10 éve
Csak egy ötlet volt xd

Felhasználó
10 éve
Csak egy ötlet volt xd
Ahhaa te kis sunyííí
«1...7172737475...106»