«1...6869707172...106»

Felhasználó
10 éve
"Itt legalább kialakult egy olyan hűséges baráti társaság, amiről más klán csak álmodozik. Köszcsá"

Majdnem írtam, de nem akarok új vitát indítani :P

Felhasználó
10 éve
Már bocsáss meg,de én nem híresztelek ilyeneket.A másik,hogy egyáltalán nem akartam/akarok ide jönni.
Halicsá

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
"Itt legalább kialakult egy olyan hűséges baráti társaság, amiről más klán csak álmodozik. Köszcsá"

Majdnem írtam, de nem akarok új vitát indítani :P

Aki számít, az itt maradt. :) Én, Toma, Massa, Laa, Zaphire, Beer... Sorolhatnám még. :) Az meg, hogy követünk el hibákat, néha olyat veszünk fel, akit lehet, hogy nem kellene, nem baj. Valamiből tanulni kell. ;)
Már bocsáss meg,de én nem híresztelek ilyeneket.A másik,hogy egyáltalán nem akartam/akarok ide jönni.
Halicsá
Nem, nem mondogattad nekem chaten, hogy majd jelentkezel megint a Lee accal... Nem, ilyen nem volt. :DD Na mindegy gyerekek, a lényeg a lényeg. Mindenki sepregessen a saját háza táján, és élvezze a játékot. ;)

Felhasználó
10 éve
"Itt legalább kialakult egy olyan hűséges baráti társaság, amiről más klán csak álmodozik. Köszcsá"

Majdnem írtam, de nem akarok új vitát indítani :P

Wááóóó,Counter micsoda választás volt!
Az örök klántag!

Felhasználó
10 éve
Am Lee tfov ba egyáltalán nem éreztem "otthon" magam pár ember ba***gatott ezért léptem. Itt viszont mindenki jóba van a másikkal és és örülök neki h Katcsa úgy gondolja h felpezsdíttetem a klánt oszt bye
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png



23439uc7.gif
flags_0flags_0




Felhasználó
10 éve
Wááóóó,Counter micsoda választás volt!
Az örök klántag!
egy klántag volt összvissz, nagydolog

Felhasználó
10 éve
mégmindig nem tudom mi a kettő között a különbség.

Felhasználó
10 éve
[quote2 [G]ötze*|Hunters|Offtopic|116570] Am Lee tfov ba egyáltalán nem éreztem "otthon" magam pár ember ba***gatott ezért léptem. Itt viszont mindenki jóba van a másikkal és és örülök neki h Katcsa úgy gondolja h felpezsdíttetem a klánt oszt bye[/quote2]


Legyen.Nem nagyon értem hogy hogy vettek fel,de legyen.Nem nagyon érdekel,hogy itt mi van.Leszarom.Csak az a kár,hogy pont téged vettek fel,meg a 10 éves kis *TheGame*-et.Puszicsá

Legutóbb szerkesztve Dodo17 által.


getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
[quote2 [G]ötze*|Hunters|Offtopic|116570] Am Lee tfov ba egyáltalán nem éreztem "otthon" magam pár ember ba***gatott ezért léptem. Itt viszont mindenki jóba van a másikkal és és örülök neki h Katcsa úgy gondolja h felpezsdíttetem a klánt oszt bye

Legyen.Nem nagyon értem hogy hogy vettek fel,de legyen.Nem nagyon érdekel,hogy itt mi van.Leszarom.Csak az a kár,hogy pont téged vettek fel,meg a 10 éves kis *TheGame*-et.Puszicsá[/quote2]

engem miért baj h felvettek leecske na mond na nem tod cs
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png



23439uc7.gif
flags_0flags_0




Felhasználó
10 éve
Mert egy ************************************* vagy azért.
+
Mert te magad vagy a fórum aláírásodnál.

Legutóbb szerkesztve Dodo17 által.


getbanner.php?n=Dodo17
«1...6869707172...106»