«1...6768697071...106»

Felhasználó
10 éve
cucckombó.
..

Felhasználó
10 éve
omg, nem mondjátok komolyan hogy felvettetek egy multit?! omfg

Probléma? -.-" Kb minden második embernek van multija. Egyébként meg nem a te dolgod. :) Puszipacsi.

Felhasználó
10 éve
nem azt mondtam hogy egy olyan embert akinek van multija, hanem hogy egy multit

Felhasználó
10 éve
nem azt mondtam hogy egy olyan embert akinek van multija, hanem hogy egy multit
A lényegen nem változtat. ;)

Felhasználó
10 éve
omg, nem mondjátok komolyan hogy felvettetek egy multit?! omfg

puszitneked.
Ha akarom,csinálok 20 multit és felveszem mind,sőt még felveszem páncélos multiját is ha akarom.

Felhasználó
10 éve
nem mondtam hogy zavar. az hogy azt mondom hogy zavar, és az hogy azt gondolom hogy gáz - nagy különbség van ;)

Felhasználó
10 éve
nem mondtam hogy zavar. az hogy azt mondom hogy zavar, és az hogy azt gondolom hogy gáz - nagy különbség van ;)
Foglalkozz inkább a Timivel. :) Senki nem kérdezte, hogy te mit gondolsz. Bár szabad vélemény nyilvánítási jogod van. De ez itt senkit nem érdekel. :)

Felhasználó
10 éve
Sajnos egyet értek levivel (gondolom nem nagyon érdekel titeket).De most komolyan.Ez mi?Hogy jutott oda ez a király klán (a játék legjobb klánja) hogy coolestet felveszi?XDDDDDDMellesleg petykót se vettem volna fel,mert tudtam volna hogy ez történik (kilép).

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
azt még hozzá kell tenni hogy petykó nem egy normál kari hanem egy multi

Felhasználó
10 éve
Sajnos egyet értek levivel (gondolom nem nagyon érdekel titeket).De most komolyan.Ez mi?Hogy jutott oda ez a király klán (a játék legjobb klánja) hogy coolestet felveszi?XDDDDDDMellesleg petykót se vettem volna fel,mert tudtam volna hogy ez történik (kilép).

Csak te hiányoztál még ide. Te is multival voltál a klánban. És én a helyedben fülem farkam behúznám, miután ki-be lépkedtél ebből a klánból, hol a Lee, hol a másik acc-al. Aztán természetesen megint vissza akartál jönni, de valamilyen úton módon az M mellett döntöttél, és azt híresztelted, hogy ÉN nem engedtelek vissza a klánba. Innentől kezdve a te szavadra pont nem adok, minek után az M-ben és Counter új klánjában is benne vagy. Cool-ról meg csak annyit, hogy olyan módon felpezsdítette itt az életet, hogy neki köszönhetjük például azt, hogy van új logónk, amit BeerDeer készített el.

Szóval megkérlek titeket, hogy foglalkozzatok a saját dolgotokkal, és hagyjátok ezt a klánt nyugton. Itt legalább kialakult egy olyan hűséges baráti társaság, amiről más klán csak álmodozik. Köszcsá
«1...6768697071...106»