«123»
Sátánisták vagytok? Az igazat kérem!!

Eredmények

Felhasználó
7 éve
Up to the alley, runnin to the cut
Comin out a ditch, I'm creepin' slow
Straight from the back street to the front door
Kick it in and lay you on that floor

Legutóbb szerkesztve olaszlaw által.




Felhasználó
7 éve
Kiderült a napokban, hogy sátánisták lettünk. Itt az idő hogy válassz, csatlakozol vagy elkezdesz minket minősíteni és megidézzük a sátánt.
A szűz vérét feláldozzuk és cserébe megkérjük hogy küldje el egyik ördögét hogy szállja meg a tested.



Felhasználó
7 éve
Akkor most elkezdjük védeni a cuki kis állatkákat? Fasza. Meg mehetünk a természetbe, meg minden. Jó lesz.
“But I don’t want to go among mad people," Alice remarked.
"Oh, you can’t help that," said the Cat: "we’re all mad here. I’m mad. You’re mad."
"How do you know I’m mad?" said Alice.
"You must be," said the Cat, or you wouldn’t have come here.”

Felhasználó
7 éve
ártatlan állatok lelkét kiszívjuk majd azt az ördögnek szánjuk aki majd erőt gyűjt magának és megszállja Ezra Bridge testét.

válassz.............................az..................................................................idő...............................................................................fogytán......................................................................................................................................................................................................................

barátunk elhagyta a klánt, és megalapította a sajátját elárulva minket, hatalmat próbálva szerezve.

ezennel megidézzük a sátánt.

Legutóbb szerkesztve olaszlaw által.




Felhasználó
7 éve
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
7 éve
Igen teemo main vagyok.
Lolosok előnyben.

Felhasználó
7 éve
Jöttem csekkolni él-e még valaki? Szóval? Valaki?
“But I don’t want to go among mad people," Alice remarked.
"Oh, you can’t help that," said the Cat: "we’re all mad here. I’m mad. You’re mad."
"How do you know I’m mad?" said Alice.
"You must be," said the Cat, or you wouldn’t have come here.”

Felhasználó
7 éve
Teljes mértékben!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Élek!
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
7 éve
Én nem!
kléni igazából gyurcsány
«123»