«1234»

Moderátor
10 éve
EDIT:
Nah mi volt az a torolt komment ott Mark, csak nem kiugrott a szemed az 1.8 lattan? Bizony letezik. 2 GHz-s HTC sem ritka mar, csak persze a Sony usereknek ntatva marad a szajuk ilyen nagy szamok latvan.
I know that feel bro ;)

Abban a bizonyos kommentemben azt kérdeztem, hogy ugye tudod -e egyáltalán, hogy telefonokról beszélünk? Csakmert tök jó, hogy van benne egy 1.8 GHz-s proci, de kérlek szépen, válaszold már meg nekem, hogy melyik telefonos apphoz szükséges annyi? Gondolom valami 3D-s játék lehet, amire aztán tényleg szükséges kidobni annyi pénzt, amiből már simán vehettél volna többszörösen jobb processzort a számítógépedbe (10k-ért már kétmagosokat is tudsz szerezni), vagy eleve egy új gépet. Villogásnak még elképzelem, de egyszerűen nem tudom, hogy mi más lehet. Ráadásul még nem is említettem, hogy az 1 GHz-s mobilprocival is vígan el lehet játszani velük, legfeljebb több idő kell, mire betölti a játékot. A "Sony userhez" meg annyit, hogy én már szerintem elmondtam, hogy nem a külsővel villogok, mint amit te próbálsz beállítani rólam. Több, mint 6 éve csak Sony mobiljaim voltak, és tudod ezidő alatt hányat vettem? 3-at, és nem azért, mert bármi elbaszódott volna valamelyikben, általában 2 évente cserélgetem a telómat, de szerintem ha most elővenném a régi W595-ösömet, a kopott külsőn kívül semmi baja nem lenne. :D

Szóval felőlem nyugodtan kiélheted a gyerekkori vágyaidat, hogy sikerült látnod egy kommentemet, mielőtt töröltem, remélem érnek még ilyen "jó" érzések a jövőben is. :) Addig én jól elvagyok az egymagos 2.7 GHz-s gépemmel, amihez igen is indokolt ez a mennyiség (ami mellékesen, a mai átlaghoz képest nem éppen a legjobb). A kommentem törlésének oka egyébként az, hogy veled igazából nem érdemes semmilyen vitát folytatni, főként a hasonló megnyílvánulásaid miatt.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Zte Bladet ne vegyél használtan,és is msot vele szenvedek :D
Samsung Mini 2 elég fajántos.

Felhasználó
10 éve
Mark, olyan komoly vagy mint a vakbelgyulladas, es ha azon igy meg tudsz sertodni, h nem a te kis feltett kincsecskedet istenitem, akkor igazan sajnallak. Az 1.8Ghz kapcsan csak tenyeket kozoltem (2 gigas FIFA-t is gond nelkul, laggmentesen elviszi), es csak megemlitettem, h az az 1GHz a mai napi okostelefonokban mar alacsonynak szamit, te meg egybol visszatamadsz es oltogatni probalsz. chill the fuck out. De ugylatom hangnemet is nehezedre esik bekategorizalni a neten, ha te a torolt kommenttorlesedrol szolo artatlan kis mondatocskamat ilyen szinten magadra vetted.

"Szóval felőlem nyugodtan kiélheted a gyerekkori vágyaidat, hogy sikerült látnod egy kommentemet, mielőtt töröltem, remélem érnek még ilyen "jó" érzések a jövőben is. "

Ez meg mar tenyleg a szanalom kategoria; ugylatom agyadra ment a moderatorkodas itt meg anno, es egyben megmaradtak vele a classic 10-12 eveseknek szolo oltasok is :D Egyszeruen egy ilyen "vitaban" teljesen irrelevans, es feleslegesek az ehhez hasonlo megnyilvanulasok. Ez mar reg nem az a szint, ahol ilyenek helytallnak.

u.i: Ha a fentiekben hasznalt hangnemet is visszataszitonak erzed, kulon kiemelem neked, h se nem vita kereses, se nem lejaratas szempontjabol irtam amit irtam, es h neked hogy jon at az mar a te egyeni problemad, amivel sajnos nem tudok mit kezdeni. PEACE. Indokolatlan a kotozkodes :DDD

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
10 éve
"A kurva anyádat baszd teherbe!

Ui.: Fenti mondatom mögött semmi kötözködési szándék nem lapul, ha mégis magadra veszed, te vagy a balfasz. Písz"

Mondanám, hogy ugyan olvasd már vissza az első oldalon, hogy én csak annyit akartam közölni, hogy nem teljesen igazak a Sonyról állított bugok meg hibák, de nem szemetelem tovább a topicot. Hiszek neked. Peace. ;)

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
"Nah mi volt az a torolt komment ott Mark, csak nem kiugrott a szemed az 1.8 lattan? Bizony letezik. 2 GHz-s HTC sem ritka mar, csak persze a Sony usereknek ntatva marad a szajuk ilyen nagy szamok latvan. I know that feel bro"

Igen, valoszinuleg en vagyok agyilag visszamaradott, de meg mindig nem sikerult felfognom, h ebben a mondatban mi volt ilyen rendkivul negativ hatassal a bioritmusodra, h egy tobb soros mondokaban kelljen szemelyeskedned (koltoi kerdes; nem varok valaszt).
Meg szerencse, h mar leerettsegiztem es van idom ilyen baromsagokkal foglalkoznom. Na csok. :*

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Zte Bladet ne vegyél használtan,és most is vele szenvedek :D
Samsung Mini 2 elég fajántos.

És mostanra el is romlott.

Legutóbb szerkesztve the_void által.


Felhasználó
10 éve
Spanczykám, légyszives tanulj meg vitatkozni, mert ahogy látom nem megy. Az ész osztás bezzeg..
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Baj, h ilyen nagylelkuen osztozom azon amibol ilyen nagy mertekben van nekem? ;)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Addig osztogattad, míg nem maradt belőle semmi neked. :S Most már csak a szar ömlik a szádból, sajnálom. :S
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
csak nem kikapott a real? :D Vagy meg mindig Mourit siratod? :DDD

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1234»