«1...89101112...28»

Felhasználó
11 éve
Majd egyszer... nem kell bejelenteni.. TheKillers skizofren v mi?
3415044.png

Felhasználó
11 éve
*TheKillers* felvéve próbaidős tagként!
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Sziasztok,Joczo vagyok.Törökbálinton lakom,15 éves vagyok.Már a 2.0 launchday-kor is játszottam,szóval már "veterán" vagyok :D Amíg ha jól tudom Kléni nem törölte sikeresen a killeket,20k-m volt.Azóta nem játszottam sokat,de most újra elkezdtem.Ma reggeltől játszok újra,ma kb 200-at killeltem.Viszonylag aktív tag leszek,főleg hétvégén.Mit írjak még...Szinte csak Tech vagyok,kedvenc fegyverem a Quadro és a Noob.Nem vagyok klándvándor,régen 2 évig voltam a TDT-ben.Calmarius jó barátom.Nagyjából ennyi,amint meglesz az 500 kill(valószínüleg holnap)jelentkezek,és várok :D
Üdv:Joczo

Felhasználó
11 éve
Sziasztok,Joczo vagyok.Törökbálinton lakom,15 éves vagyok.Már a 2.0 launchday-kor is játszottam,szóval már "veterán" vagyok :D Amíg ha jól tudom Kléni nem törölte sikeresen a killeket,20k-m volt.Azóta nem játszottam sokat,de most újra elkezdtem.Ma reggeltől játszok újra,ma kb 200-at killeltem.Viszonylag aktív tag leszek,főleg hétvégén.Mit írjak még...Szinte csak Tech vagyok,kedvenc fegyverem a Quadro és a Noob.Nem vagyok klándvándor,régen 2 évig voltam a TDT-ben.Calmarius jó barátom.Nagyjából ennyi,amint meglesz az 500 kill(valószínüleg holnap)jelentkezek,és várok :D
Üdv:Joczo
Hát hosszú jelentkezést mondtál, ezzel engem nem nyűgöztél le.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Ez nem elég hosszú?Okés,hát még mit írjak...9.es vagyok,4-5-ös az átlagom,hétközben sokat tanulok,úgyhogy a játékban szerintem olyan 1-1,5 órát leszek naponta,de mondtad,hogy a fórumozás is fontos,azt fogok tudni telefonról.Hétvégén leszek sokat,akkor általában van időm.Játékstílusomról:mint ahogy mondtam szinte csak tech vagyok,szeretek noobal császkálni a pályán,és akit meglátok azt leszedni,valamit szeretek quad-al campelni,de ha ez baj akkor le tudok szokni róla :D Magamról:nem akarok egoistának tűnni,de jófejnek tartom magam,szeretek új embereket megismerni,kedves,barátságos vagyok.Nem szoktam káromkodni,anyázni,az nem az én stílusom.Még annyit,hogy alapszinten értek programozáshoz,régen csináltam sok modot is stickhez,szóval például tudnék segíteni weboldalkészítésben ha szeretnétek.Na mást már tényleg nem tudok írni,remélem ennyi elég :D
Üdv:Joczo

Felhasználó
11 éve
Egy kereszt kérdés: Mi a teljes neved?
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Ja igen,az kimaradt:Laczó Norbert
Facebook,ha esetleg kellene: http://facebook.com/joczo

Legutóbb szerkesztve joczo által.


Felhasználó
11 éve
Na, csak hogy szavazzunk: nem.

Legutóbb szerkesztve Kolta által.

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Na, csakhogy szavazzunk: nem.

Felhasználó
11 éve
Pedig jó tagja lennék a csapatnak...legalább valami indoklást kaphatok,hogy miért nem?
«1...89101112...28»