«12345...9»

Felhasználó
11 éve
A likvidálásáról szóló titkos dossziékat is címezzétek meg. Persze magára az akcióra megkapjátok az engedélyt. Ha időben elvégzitek, még jutalékot is kaptok. :P
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Két troll egy klánban nem fér el?

Felhasználó
11 éve
Ne haragudj, de ... részemről Pumukli lesz a neved.
Nem haragszom.
Amúgy meg nem tudom mi lelt, mert tisztán és világosan leírtam, hogy aki Tominak vagy Tomixnak szólított. Mármost én neked eddig is Tom! voltam (jaa hogy az egy fordított i betű....), szóval nem látom okát miért ne becézgethetnél kedved szerint. :)
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Czitrom elvtársnak alássan jelzem, hogy a pártfőtitkár részt vesz a pénteki gyűlésen! A napirendi pontokat mikor fogom megkapni?
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
"alássan" - Kromofág elvtárs!Mi ez a reakciós, horthysta, urizálós, uram-bátyám stílus? Nem lesz ez így jó! Péntek délután te kezded a III. Stickko/m/ngresszust egy laza Szabad Nép félórával.

Felhasználó
11 éve
Ha van sok söröd akko' aggyá'

Felhasználó
11 éve
Ki ne hagyjál a sörözésből... Mert még elkap a sátán.


Felhasználó
11 éve
Figyelem!
Üzenem az összes Barátomnak/Haveromnak/Tisztelőmnek/Ellenségemnek, hogy 3 nap múlvától Csacsi néven folytatom itteni pályafutásomat! Viszont; Akik eddig Harrynek szólítottak, azoktól ezt ezután is el fogom várni, egyszóval nem kell nekem új csicskanevet kitalálni, aki akar az szólíthat Csacsinak és Harrynek is. Azért lesz ez új nevem, mert a kistesóm első szava amit ma mondott ki ez volt.

Ja a szöveget tomitól loptam csak átírtam.

Felhasználó
11 éve
A csacsi az nem valami állat féleség? ><

Az bezony. Ez volt az első szava: csacsa csak a csacsit akarta mondani, miközben a mesét hallgatta.

Felhasználó
11 éve
Figyelem!
Üzenem az összes Barátomnak/Haveromnak/Tisztelőmnek/Ellenségemnek, hogy 3 nap múlvától Csacsi néven folytatom itteni pályafutásomat! Viszont; Akik eddig Harrynek szólítottak, azoktól ezt ezután is el fogom várni, egyszóval nem kell nekem új csicskanevet kitalálni, aki akar az szólíthat Csacsinak és Harrynek is. Azért lesz ez új nevem, mert a kistesóm első szava amit ma mondott ki ez volt.

Ja a szöveget tomitól loptam csak átírtam.
Ja amúgy egy rész örül a szájam széle (IGEN LOPTAM!!négy!44!), mert már az én kreációimat használják fel, másrészt meg én lennék a legboldogabb, ha egy ilyen idézetecske előtt lennél szívtelen tájékozódni, hogy SZÍVesen látom-e az ilyeneket.
Puszi.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"
«12345...9»