«1...1718192021...71»

Felhasználó
11 éve
Csak te nem ütöd meg a beton szintjét ember.. írtam egy normális hszt, és már itt nyomod a hülyeséged. Vágom én, hogy megjött, sőt egész évben megvan de így karácsony és szilveszter között rakd félre. :*
.

Felhasználó
11 éve
Végül is, igazad van. Én nem vagyok normális. :( Elnézésedet kell kérnem, hogy közöltem veled, hogy a saját fórumunkon nem vagyunk vevők mások ész osztására, pláne, ha betonos.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Azért power, meg counter között van némi szintkülönbség, ezért nem is írom powert. A többit meg intézzétek el ti.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Szab! Neked csak az a bajod a betonnal, hogy annyira az Isten háta mögött élsz, hogy feléd tartva útközben feléltem az utiköltséget vendéglátóipari alegységekben. Mondd azt, hogy alkesz vagyok (pedig csak a statisztikát igyekszem javítani), de emiatt ne fikázz minden betonost!
Amúgy legyél már fórummoderátor, hogy szabadon trollkodhassak, te méreteskékeres!

Felhasználó
11 éve
Amúgy legyél már fórummoderátor, hogy szabadon trollkodhassak, te méreteskékeres!
Ezt ne velem beszéld meg. Tudod ám, hogy én simán igent mondanék egy felkérésnek. :D Egyébként csak annyi bajom van a betonnal, hogy olyan klán, ahol egy ilyen vén alkesz fószer a legnormálisabb, mint te. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Ne hízelegj! Ilyenkor az az első kérdés, hogy a zsebed vízálló-e. ;)

Felhasználó
11 éve
Bárcsak hízelgés lenne...
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Az, hogy nincs élete és az egész Timet ő tartja fent.

Az téged hol érdekel?
Ezzel meg magatokat járatjátok le. Mit érdekel titeket hogy mit csinál? Szálljatok le róla köszi.

Legutóbb szerkesztve CAKKO által.

Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Cakko engem nem érdekel, meg jó klánnak is tartom a timet, nem véletlenül veletek álltunk össze, csak ez a gyerek elüt a szintetektől.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Az legyen a mi problémánk ;). Amúgy meg látod, kulturáltan is megy ez.
Young bloods, it's all about buckets
«1...1718192021...71»