«1...1415161718...71»

Felhasználó
11 éve
Bart, ideje lesz eltakarodnod innen a bús picsába. Veletek ellentétben a mi klánunk arról híres hogy megvédi a tagjait, és tenni fogunk arról hogy itt maradjon Jumper. Hanukára remélem kapsz egy helyesírási kézikönyvet is nem csak egy körbemetszést. Ja és még valami ha még egy szót írsz Jumperről teszek róla, hogy többet ne játsszál ezen a játékon, és merően ajánlom azt is, hogy kerüld el ezt a fórumot mert szembeütközik a te értelmi színvonaladdal. Biztosra mondom neked hogy Jumper megtalálta a társaságát, úgyhogy te csak itt ne zavarkodj az év legszebb ünnepe előtt mert a májfoltos faszommal megcsapkodom a képedet.

Legutóbb szerkesztve Kolta által.

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Hát akkor már nem is kell ide írnom minden fontosat elmondtag a klántagok!És mégegyszer mindenkinek nagyon köszönöm, hogy kiállt mellettem!!

Felhasználó
11 éve
De nagy negrid vagy JumpeR BAZD AKK MÉ JELIZTÉL ? HA ?
a májfoltos faszommal megcsapkodom a képedet.

Felhasználó
11 éve
Hogya jó édes kurva anyádba mersz ideírni, úgy, hogy az egyik klántagunkat fikázod, te senkiházi láma. Takarodj vissz a H-dhoz vagy mi a neve ennek a low noname lámaklánnak. csőőő
Szabesz, attól hogy egy tag ide jött baromkodni, káromkodni stb...attól nem kéne fikázni a klánokat.Az is egy klán mint a többi, és neked sem esne jól ha csak úgy lefikázná a klánotok, mert nem azt tette, csak egy tagot fikázott.
UI: nekem nincs veled semmi bajom., csak elmondtam a véleményem.:)

Legutóbb szerkesztve David által.


Felhasználó
11 éve
Hát, ha ismernéd Szabit, akkor tudnád hogy nem érdeklik nagyon a mondanivalójából származó következmények és, hogy ki mit mondana a mi klánunkra, szerintem az is hidegen hagyná.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Biztos? ;)
A fp langyos tejivók klubja. ;) Szabi pedig egy ősturanoid kerékpár és egyéb (pénz) fémgyűjtő, aki csak azért lóg a suliban, hogy legyen alibilije. ;)

Felhasználó
11 éve
A langyos tejet valóban szeretjük!
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Mindegyik klán megvédi tagjait.De azt megadom hogy ti a legjobban.
De azért nem kéne lenézni minket és elküldeni a büdös picsába mert nem élünk kb. 3 éve és nem néznek fel ránk ANNYIRA mint rátok.
Különben meg aki/akik ideirnak azok nem azért teszik mert unatkoznak hanem azért mert már ismerik azt a személyt és azt gondolják az lesz mint azzal a thekillers gyerekkel aki kb. 15 órát maradt a klánban.

Béke veletek és kellemes ünnepeket.

Felhasználó
11 éve
Mindegyik klán megvédi tagjait.De azt megadom hogy ti a legjobban.
De azért nem kéne lenézni minket és elküldeni a büdös picsába mert nem élünk kb. 3 éve és nem néznek fel ránk ANNYIRA mint rátok.
Különben meg aki/akik ideirnak azok nem azért teszik mert unatkoznak hanem azért mert már ismerik azt a személyt és azt gondolják az lesz mint azzal a thekillers gyerekkel aki kb. 15 órát maradt a klánban.

Béke veletek és kellemes ünnepeket.

Lehet, hogy olyannak lát és azt hiszi, hogy ugyanaz történik!Eddigis csak azért történt mert a kiváló közösséget kerestem és úgy érzem itt meg van! :P Egyébkéntis "gondolják" hát azt a suliban kell! :P

Felhasználó
11 éve
Biztos? ;)
A fp langyos tejivók klubja. ;) Szabi pedig egy ősturanoid kerékpár és egyéb (pénz) fémgyűjtő, aki csak azért lóg a suliban, hogy legyen alibilije. ;)
A langyos tejet valóban szeretjük!

Szeretem én hidegen is.:D
«1...1415161718...71»