«1...6162636465...71»

Felhasználó
10 éve
az, h megbuktam, az nem jelenti azt, h nem vagyok kurvaokos. :D amúgy, órai munkára kaptam:o mondom kimegyek táblához, megcsinálok vmi szart, h ne kapjak 1-est, aztán óra végén még vmi szart, és asszonta beírhatok magamnak egy ötöst:o pedig csak a karót akartam elkerülni, mert az még nincs, 2 hónap után!:O
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Angolból kereken hármas vagyok ::) de lesz ebből jobb is :p
Ergo, te hol voltál abban a 14 órában? :DD Nekem még 2 olyanom van, de már küldtek ki róla 1 papírt :x Legalább van munkája a postásoknak.. bár ofőm bevallása szerint csak 1,5 millába kerül a postázás havonta...
Matek miatt meg kabbe, kaptál volna ki egy olyan pöts tanárt, aki csak 1 gyereknek magyaráz, buzus a feje/hangja és még bepucsít táblánál, legalább annyira bukásra állnál, mint az osztályom 90%-a (velem együtt :x )

Felhasználó
10 éve
a 13 óra abból nem gázos, mer a hétre volt igazolásom, de péntek 6-ot óráról gecire meg kell győznöm ofőt, hogy szarul voltam és nem mentem be(egyébként lottózóban voltam), meg amúgyis, fel vagyok mentve tesiből, minek menjek be.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Másfél milka havonta... persze. Egy levél 110, expressz 140... ajánlott, tértivevényes esetet is tételezzünk fel, az egy hónapban kb. 700-800 levél.

Felhasználó
10 éve
Elég sokan lógnak innen ;) Nézvén, hogy a legnagyobb létszámú suli a megyében...

Felhasználó
10 éve
"Mint egy rakéta úgy megyek előtted, minden vaktöltényedet már rámlőtted." Busta♥

Felhasználó
10 éve
Csicska mumajer fos Busta, kamugengszter. Hanynom kell tole.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
Bújjel.♥ Kolta, valamikor megiszunk egy sört?.

Felhasználó
10 éve
http://www.youtube.com/watch?v=18DaTje1LGs
Ez az életvitelszerű lelátó-, közterület- és tömegközlekedési eszköz átalakító-rendező kollégának szól.

Felhasználó
10 éve
Viszont :3 Boldog közhelyeket! :d

Tessék örülni :)
1520777_10201706725689094_1712487117_n.jpg

Legutóbb szerkesztve Snacarus által.

«1...6162636465...71»