«1...1011121314...20»

Felhasználó
11 éve
Kolta üzeni, hogy ok.

Felhasználó
11 éve
M8 az midenféleképpen kell! :)
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Miattad lett a fegyók közt :D:$
3415044.png

Felhasználó
11 éve
News: Holnap csak 5-re érek haza. Ha addig várat magára a második kör, vagy stb. akkor szivesen megyek, egyébként nem tudom megoldani, sorry. :c
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Sajnos 5-kor pont vége tomi. :( De még szervezek CW-ket nem maradsz le semmiről :)
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Akkor Fire cw holnap 16.30h-kor.
Mindenki 0 killel jön és ne késsetek. Aki később ér az goo panti, és a második részbe beszállhat ha úgy alakul. Gunnak kezdünk mi, a fegyő M4 vagy mp5. Gyülekező a deltánál, Kolta indít Go-ra, és leállít Stoppal! ( 2x 15 perc )Egy perccel a vége előtt szól akkor már figyeljetek, és lehetőleg a stop után nem lő senki.
Én Print screenelem az állást, és mindenki cserél. Tech a második menet nekünk, a fegyó Mpg gyülekező piramis. A második menetet is indíthatja Kolta, nincs jelentősége hogy ki indít, de ne írogasson be más hogy go, meg ko, meg lo stb.. :)
A realmot tudjátok( adminban van írva) jegyezzétek ide nem írom. Ha nem megy a memorizálása, akkor klánchaten érdeklődjetek utána.
Szinte biztos hogy nem leszünk 12-en, így ez a 2x6 fő nem működik.
A létszámot úgy indítjuk hogy egyenlő legyen, lehet nekünk is lesz aki csak a második menetre ér oda akkor esetleg lehet csere, vagy bővítés.
A fegyverhasználatra meg annyi hogy valaki nálunk is Noobot bírta volna, de akkor a másiknak meg a law kell ha az m8 jönne akkor meg valaki x72-őt akarna, akkor annyi erővel lehetett volna free is.
Szóval maradjunk egy konzervatív megoldásnál.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Szinte biztos hogy nem leszünk 12-en, így ez a 2x6 fő nem működik.
A létszámot úgy indítjuk hogy egyenlő legyen, lehet nekünk is lesz aki csak a második menetre ér oda akkor esetleg lehet csere, vagy bővítés.
A fegyverhasználatra meg annyi hogy valaki nálunk is Noobot bírta volna, de akkor a másiknak meg a law kell ha az m8 jönne akkor meg valaki x72-őt akarna, akkor annyi erővel lehetett volna free is.
Szóval maradjunk egy konzervatív megoldásnál.
Rendben Snow, én indítok/zárok, te Printelsz.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
snow!!! nem biztos hogy koltanak kell inditani/leallitani mert hivtam kriszt a betonbol bironak. 95% ban biztos jon.

Felhasználó
11 éve
Oké, rendben! Van ez már 10 kari?
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Látom már Fire bemelegít! :) :
Napi pont: 151 Helyezés: 1.
FC az rápihen! :) :
Napi pont: 17 Helyezés: 15.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...1011121314...20»