«1...5960616263...177»

Felhasználó
11 éve
Örömmel jelentem be, hogy a 2012. évi stickman-játékos, klántársatok: fradi.
Nyereménye egy Pajtás és Magyar Ifjúság újság előfizetése az 1982-es évre, utólagosan bekötve. Egy dvd Brezsnyev elvtárs temetéséről 7.1 magyar-orosz hanggal, m-o feliratozással. Egy kupon mely 10 %-os kedvezményre jogosít kisdobos vagy úttörő felszerelés vásárlásakor; továbbá egy KISZ tagsági igazolvány.
(fradi pajtást szeretnénk megkérni arra, hogy a fényképein húdekibaltázottanjóarenccer kinézettel mosolyogjon a továbbiakban.)


Hol lehet átvenni a nyereményt?
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Az szigorúan titkos! Majd egy fekete autó (nem Volga, Csajka - neked jó lesz a Pobjedva ;) érted megy (nem ellened).

Felhasználó
11 éve
Már alig várom.:)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Már alig várom.:)
Nagyon nem szeressükva cinizmust, fradi pajtás! Több komolyságot! Az imp'rialiamus elleni harcban annyira szarul állunk, hogy már az aranyerem is rézből van, és a helyzet fokozódik a csípős halászlé miatt. A halakat központilag még csillagképben is betilcsuk.

Felhasználó
11 éve
Szóval neked van rezed? O.o

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Elég hajléktalan van errefelé, ne küldj tezstvíreket, se... Nem vagyok se rasszista, se homofób, de nem halok bele a hiányukba.

Felhasználó
11 éve
??? én rám gondolsz? :(
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
11 éve
??? én rám gondolsz? :(


Neked van rezed?
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Nesze ebbő szeGGYé
rez.jpg

Kapd be Te bud ezt is meg a topseller accod is, azt könyörögj majd másnak hogy vegyen fel, meg segítsen, meg had cseréljek accot mert ezt a Gamestart nem akarod utálod csak a baj van vele, és majd odaadod másnak vagy mégsem ...
Szóval kapd be! És topseller ki van rúgva, mert pár napja mióta Budweisza.r néven elitbe léptél se kill se fórum, se válasz. Ennyi.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Elvtársak! A személyeskedés visszataszító és retrográd tevékenységét ill. intézményét hagyjátok meg másoknak, mint a rothadó és hanyatló kapitalizmus gyümölcsét! Már 1916ban megjelent a Nyugat alkonya, és most este fél tíz felé már kurva sötét van (vagy vagyok, de az alfelem polírozhatjátok ha nem tetszik).
Szóval ... elvesztettem Adrianne fonalát ... majd mindjárt megtudom, hogy mit akartam mondani, ha fradi visszaadja az ünnepi beszédemet... csak pillanatnyilag a retyón tanulmányozza... mert ottan nincs papír
«1...5960616263...177»