«1...5859606162...177»

Felhasználó
11 éve
Ez igaz, de ettől függetlenül meg lehetne válogatni az újakat is. Peti azért került be mert aktív de ettől függetlenül egy marok lepkének nagyobb az agykapacitása. A színvonal csökkenése még nem jelenti azt hogy bárki bekerülhet egy nagynevű klánba. Olyanok akik anyáznak meg apáznak régen nem kerülhettek be, és ennyire nincs nagy gond hogy ilyen emberek kellenének nektek.


Egyetértek Kolta,de nálunk jelen pillanatban is sok az inaktív,mint minden régi nagy klánban és ezért csak aktív emberek jöhetnek szóba mint lehetséges új tagok.Mellesleg én még Petit nem láttam a játékban anyázni meg ilyenek,az továbbra is az én feladatom.:)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
A mai és a holnapi nap nem leszek, mert lekell rendezni a karácsonyi bevásárlást! Azután már leszek rendesen!

Felhasználó
11 éve
Én teljesen egyetértek koltaval(bocs az ekezetek es helyesírás miatt telon vok) régebben ez a klán volt az álmom ez volt a hit a motiváció a játékban. Ha ti nem lettetek volna nem játszanék. Azért játszottam küzdöttem hogy benne lehessek eme nagy klánba. Sajna nagyott esett a klán szinvola(gondolok arra hogy bevetettek kukiharcost es a többi lowot) amikor Fradi irt nekem oly annyira megorultem, hogy nem érdekeltek az ellenségeim es egyből jelentkeztem, hogy az álmom megvalósuljon. De sajnos pár ember aki a killeimet nézi( ami sztem nem olyan kevés es mondtam hogy jövőhétre mar 7000 killem lesz) es nagyon ellenszevessen nemet nyomtak. De mindegy. A lényeg az lenne, hogy nem nagyon nézik az ember múltját játszását, csak a killeket.
Szerk.: xpetix igenis anyazik xDDD Jah es kuki olyan csúnyán beszél mint a sicc

Legutóbb szerkesztve sirszabadi által.

sirszabadi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
ÖÖ nem terveztem, hogy nevet váltanék, mert ígyis megbántam már azt a 4k killt -.- de eszetlen voltam már 30 ezrem lenne már minimum xD

Mielőtt nagyon bánnád azt a 4k killt, tisztáznám az mennyire érintett téged.....
Mond az a név neked valamit hogy:http://stickman.hu/sirszabadi
Csak hogy azért ne mondj olyat ami nem igaz, még ha kapsz is egy accot...
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve

Mielőtt nagyon bánnád azt a 4k killt, tisztáznám az mennyire érintett téged.....
Mond az a név neked valamit hogy:http://stickman.hu/sirszabadi
Csak hogy azért ne mondj olyat ami nem igaz, még ha kapsz is egy accot...
Ezt én nem nagyon értem :P. Most hogyan jövök én a képbe?? :D
sirszabadi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Ezt én nem nagyon értem :P. Most hogyan jövök én a képbe?? :D

Akkor idézek egy levélből amit 3 napja kaptam:
GameStar karimat odaadtam Sirszabadinek ugyhogy már csak ez a karim van.

Most már érted? :p
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Tényleg nekem adta??? Jajj de Joó (főleg az hogy nem is tudtam róla xDDD )
sirszabadi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Ezmár egy kicsit olyan Barátok köztös lessz nem?...
osszátok az igét testvéreim!! :D :D

Felhasználó
11 éve
Akkor idézek egy levélből amit 3 napja kaptam:
GameStar karimat odaadtam Sirszabadinek ugyhogy már csak ez a karim van.

Most már érted? :p


Aki érti mi folyik itt,az nekem is adhatna némi infót.:) :) :)

Köszönöm Snownak a tájékoztatást.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Örömmel jelentem be, hogy a 2012. évi stickman-játékos, klántársatok: fradi.
Nyereménye egy Pajtás és Magyar Ifjúság újság előfizetése az 1982-es évre, utólagosan bekötve. Egy dvd Brezsnyev elvtárs temetéséről 7.1 magyar-orosz hanggal, m-o feliratozással. Egy kupon mely 10 %-os kedvezményre jogosít kisdobos vagy úttörő felszerelés vásárlásakor; továbbá egy KISZ tagsági igazolvány.
(fradi pajtást szeretnénk megkérni arra, hogy a fényképein húdekibaltázottanjóarenccer kinézettel mosolyogjon a továbbiakban.)
«1...5859606162...177»