|
Felhasználó
|
Ezek jó videók.
![]() Ba dum tSsssshhhh.
|
|
Felhasználó
|
Jel,ne vaditsd el ezeket a gyerekekt ilyen videókkal.
![]() |
|
Felhasználó
|
Ez még van!! Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Jel,ne vaditsd el ezeket a gyerekekt ilyen videókkal.
![]() ![]() |
|
Felhasználó
|
Abból aztán nem kapnak,jó lesz az nekem is.
![]() |
|
Felhasználó
|
Milyen szétcsúszott lenne a B-közép, ha nem ködgyertyák füstölnének.
![]() |
|
Elit
|
Mi ez a 127 igen? XDDD
|
|
Felhasználó
|
Az tuti nem a tied akkor ha tgf-ről van szó, csak valami bug lehet!
Az olyan formátumban van helyesen hogy : 1-2 igen, és 7 NEM! Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Elit
|
Pedig már 130 igenem van, na ezt kapd ki.
![]() |
|
Felhasználó
|
Szerintem is bug lehet,de mind a ketöttöknek van eddig 4 igene.
![]() |
Idézet




