|
Moderátor
|
CW-m volt. Egyébként ja, most nézegetem milyen tömény savak vannak.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
|
|
Felhasználó
|
Ha van valami jó kajád te is beszállhatsz az üzletbe! Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Moderátor
|
Chilis bab.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
|
|
Felhasználó
|
Az nem rossz..
Bevagy véve! ![]() Legutóbb szerkesztve Aphrodi által. Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Nekem nutellás palacsintám van *.*
Arsenal sajnos vereséget szenvedett Nem baj eljön még az az idő amikor a liverpool és az arsenal fog küzdeni a bajnoki címért Come on Arsenal !![]() Legutóbb szerkesztve KaLLó* által. |
|
Felhasználó
|
UTE
Aláfirkantás...
|
|
Felhasználó
|
Arsenal sajnos vereséget szenvedett
Nem baj eljön még az az idő amikor a liverpool és az arsenal fog küzdeni a bajnoki címért Come on Arsenal !![]() Talán megéljük! Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Arsenal sajnos vereséget szenvedett
Nem baj eljön még az az idő amikor a liverpool és az arsenal fog küzdeni a bajnoki címért Come on Arsenal !![]() Szabeszt fórummoderátornak!
|
|
Felhasználó
|
Arsenal sajnos vereséget szenvedett
Nem baj eljön még az az idő amikor a liverpool és az arsenal fog küzdeni a bajnoki címért Come on Arsenal !![]() 60év mulva vissza rének. Majd nézd meg! Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Idézet

Nem baj eljön még az az idő amikor a liverpool és az arsenal fog küzdeni a bajnoki címért 
)