«1...1314151617...177»

Felhasználó
11 éve
A nevére nem emlékszem, de téged fikázott. És bevallotta hogy szerelmes beléd, és buzi..:D

Felhasználó
11 éve
Ja Hacker98 volt,én töröltem a hsz-ét.
getbanner.php?n=Fradi

Moderátor
11 éve
Én meg az accját, kicsit keményekedett nekem is privátban. Mostmár nem igazán lesz gond vele egy ideig. :P
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Zsír Mark.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Én meg az accját. :P

Azt rendesen konkretizáltad Mark. ;D
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Danzig városának felszabadítására indított és Lengyelország irányába kiterjesztett hadjáratotok 73. évfordulója alkalmából fogadjátok szívélyes jókívánságainkat. Ezen alkalommal engedtessék meg, hogy múltbéli cw-inkre emlékezve, előremutassak jövendő vereségeitekre, melyeket tőlünk fogtok szenvedni. :p Ürítem söröspohaharam egészségetekre.

Moderátor
11 éve
Azt rendesen konkretizáltad Mark. ;D

Hát figyelj, aki ilyen szinten retardált, annak az égvilágon nincs itt semmi keresnivalója. Nem mellékesen, figyelmeztettem előtte, hogy ne húzza ki a gyufát, és ugyanúgy visszapofázott. Így járt.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Én 1 hete beszéltem vele és tök normálisnak tünt.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
11 éve
Nekem is valahogy tudott privátban normálisan írni még pár napja, aztán ilyen leveleket kaptam:
Idézet:
kurva anyádat rakjam meg te szefos ge.ci álat apádon teszlek meg te bu.zi fasz a jó kura nénikédel de jó volt este játszani mikor be raktam nekki ki folyt az anyádbol a GENY is ugy bele recskáztem te köcsög apádon meg anyádon kurtalak meg tégedet te köcsög ki vagy te adok nekked akkorát apád anyád meg hal a kurva nénikédet te faszopo köcsög buz buzi a rák egye meg a kurva nénikédet te faszparaszt te kis csicksa puncipöcöktetö rohadék szemétláda fasz...
Idézet:
milyen a pfoil képed te köcsög takaritsad már le magadat a játékbol semmi hasznod te köcsög nekem nem fenyegetözél a haverodal mert öt is meg baszom ahogy tégedet apádon meg anyádon te köcsög ki vagy te egy rohadt köcsög gyerek te senki házi paraszt ki imátkozik érted a nagy anyád sir hogy ilyen vagy te köcsög

(a " ne fenyegetőzzél a haveroddal" részről csak annyit, hogy bemásoltam még a legfelső üzenetet egy szobába Skypeon, és Szabesz elküldte a faszba a gyereket anélkül, hogy mondta volna)

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Mark! Az általad idézettek miatt bannoltad az "uriembert"? "Rásszistá vágy!"

Legutóbb szerkesztve johnny_english által.

«1...1314151617...177»