«1...133134135136137...177»

Felhasználó
10 éve
Engem pedig a krimoból jópárszor záróra után 10-15 perccel. A "rohadékokat" az sem zavarta, hogy miközben terelgettek kifele a csapos csajtól még rendeltem egy korsót. Az a cemende is nevetett rajtam, pedig szándékom a sörre komoly volt.
(50 méterrel arrébb volt ugyan egy éjjel-nappali, de cikkcakkban megközelíteni egy olyan objektumot nagyon megerőltető. Az pedig, hogy ott előadjam a józan kiszolgálható jog- és szabálykövető személyt...
még jó, hogy a bringám magára vesz, és haza visz. ;)

Felhasználó
10 éve
Ezért jó hogyha a kerékpárod tudja a haza felé vezető utat.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Vagy ha ledob magáról, a három pontos támasztáshoz elengedhetetlen.:D

Felhasználó
10 éve
Ma este, mint tegnap és mindörökké: hajrá fradi!
Szerdán józanul bealudtam a fradi-dózsa mnk meccsen, köszönet a huszonvalahány balfasznak.
Ma finnlandia-budvar kombóval alapoztam, hogy élvezhető legyen a mérkőzés (az nagyon király, ha a csapat egyszerre két kapura két labdával támad ;), még van vodka is, sör is; elkezdek gyúrni a 4k élményig).

Felhasználó
10 éve
Ma este, mint tegnap és mindörökké: hajrá fradi!
Szerdán józanul bealudtam a fradi-dózsa mnk meccsen, köszönet a huszonvalahány balfasznak.
Ma finnlandia-budvar kombóval alapoztam, hogy élvezhető legyen a mérkőzés (az nagyon király, ha a csapat egyszerre két kapura két labdával támad ;), még van vodka is, sör is; elkezdek gyúrni a 4k élményig).


Legközelebb veled nézek meccset ha ennyi piát tankolsz be.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
A tegnapi mérkőzést végignéztem. Ma még egy próbának alávetem magam, ez pedig a parlament tv lesz. Ha azt is túlélem súlyosabb agyi és lelki károsodás nélkül, akkor téged is el tudlak majd viselni. ;)

Felhasználó
10 éve
A tegnapi mérkőzést végignéztem. Ma még egy próbának alávetem magam, ez pedig a parlament tv lesz. Ha azt is túlélem súlyosabb agyi és lelki károsodás nélkül, akkor téged is el tudlak majd viselni. ;)


Szerintem hogyha megisszuk azt az asszút amit tartogatsz,akkor mindenre képesek leszünk 2-en.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Márkra nagyon haragszom, és mint a P. W. Botha emlékbizottság elnöke kénytelen vagyok szóvátenni, hogy a kafferért nem ejtett könnyet. ;)

Felhasználó
10 éve
Márkra nagyon haragszom, és mint a P. W. Botha emlékbizottság elnöke kénytelen vagyok szóvátenni, hogy a kafferért nem ejtett könnyet. ;)


Szóval menjek el hozzá és rugdaljam seggbe?
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Ne bántsd, mert az irtsuk ki a búrokat szöveget átírja a rapperje ránk vonatkozóan is.
«1...133134135136137...177»