«1...96979899100...177»

Felhasználó
10 éve
Csak hogy folytassuk a gondolatmenetet.

19 tagból 10-en 10 évesek,és megjátsszák az eszüket a játékban.
Az úgymond ész játszásban itt sincs hiány.De ezt már túltárgyaltuk
Ja,és ne tegyétek magatokat az EHÁhoz,mert nektek volt múltatok.
Épp ezaz a fél stickman elgondolkozott, hogy 'wat az egyik legnagyobb múlttal rendelkező klán ilyen tagokkal wat'. Épp ezért tehetik magukat az EHAhoz
vannak olyan tagok ott,akik így-úgy fikázzák az -ELIT-et,
Az 'ELIT're mint klánra senkinek egy szava sincs (úgytudom) mert már elismerték.Értsétek meg de nagyon hogy senkinek sem a klánnal van a baja.

Legutóbb szerkesztve Cash_made_me által.

adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Cola! Mi van? A beton hiperaktív, lazán szét.... az összes topikotokat. :p

Az uccsóhoz, az elit kurva kevés hozzánk. Ha a Párt 5 év (kötél) jutalmat ígér nekünk, akkor győznek, mert bennünk van éldtúlahülyéket attitüd.

Felhasználó
10 éve
Cola! Mi van? A beton hiperaktív, lazán szét.... az összes topikotokat. :p

Az uccsóhoz, az elit kurva kevés hozzánk. Ha a Párt 5 év (kötél) jutalmat ígér nekünk, akkor győznek, mert bennünk van éldtúlahülyéket attitüd.
Johnny imádom a kommentjeidet :D Nagyon furfangos észjárásod van,fórumon minden topicban van építő jellegű kritikád,mint itt is,ez nagyon bejön :D

Felhasználó
10 éve
Jelt mindenki szereti mert olyan sármos hozzá szólásai vannak,én meg még másért is csípem.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Jelt mindenki szereti
Te inkább szégyelld magad! Írsz a tgf-ünk be egy offot, én pedig elolvasás nélkül nyomtam rád egy igent. Komolytalan egy csávó vagy! :D

Felhasználó
10 éve
Te inkább szégyelld magad! Írsz a tgf-ünk be egy offot, én pedig elolvasás nélkül nyomtam rád egy igent. Komolytalan egy csávó vagy! :D


Akkor már mehetek is a Betonba?
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Igaz,hogy a Kamu is aktív,de az nem annyira régi klán :D A -ELIT- már hány éve van?4 vagy talán több,a Kamu viszont 1 éves klán :D
Hát épp két évesek vagyunk öt nap híján :) A kiírás csalóka, vidd fölé az egeret és látod a valós dátumot
Ez is igaz Cola,az Elit 2009.05.13-án alakult a Kamu meg 1 éve,nem tudom mit néztem.:P
2 éve :)

Legutóbb szerkesztve UBORKÁS_FAGYI által.

Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Felhasználó
10 éve
Hát épp két évesek vagyunk öt nap híján :) A kiírás csalóka, vidd fölé az egeret és látod a valós dátumot

2 éve :)


Akkor megkövetlek Ubi pajtás,és további sok sikert a klánnak.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Holnap és holnapután nyomok 1000 killt!
Valaki csináljon már velem együtt a klánból!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
10 éve
Akkor megkövetlek Ubi pajtás,és további sok sikert a klánnak.

Ugyan, nincs jelentősége! ;) A klán nem bor... :D
Szigorú vagyok, de igazságtalan!
«1...96979899100...177»