|
Felhasználó
|
De nem fogja felhozni!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Deeeeeeeeeeeeeeeee deeeeeeeeeee.
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
Jó neki az ezüst is!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Most akkor gumiorra van Vetikének, vagy nem?:
![]() Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
Az van neki és ezért nyeri meg a forma 1-et .
![]() |
|
Felhasználó
|
Így van!
Dortmund nyert!!! ![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Kik ellen??
Csoki!!!
![]() |
|
Felhasználó
|
Ajax ellen!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
És mennyire????
Csoki!!!
![]() |
|
Felhasználó
|
Kajakra.
Aláfirkantás...
|
Idézet




